Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvételből biztosan ki lehet...

Vérvételből biztosan ki lehet mutatni hogy a szervezetben van-e valahol daganat?

Figyelt kérdés
Szédültem és fájdogált a fejem és nagyon féltem,hogy agydaganat.Vettek tőlem vért és teljes mértékben jó volt az orvos azt mondta a minőségi is kiváló.Akkor szerintetek biztos lehetek abban,hogy nincs ilyen bajom szerintetek?-A választ elóre is köszönöm.
2011. nov. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Vérvétel nem mutatja ki a daganatot, legfeljebb leukémiánál, bár bizonyos eltérések utalhatnak rákra, de rákos embernek is lehet teljesen jó vérképe.
2011. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát,ha nem rendszeres és/vagy tartós a dolog,akkor egyáltalán nem biztos,hogy agydaganat...

amúgy meg,van egy ilyen vizsgálat,hogy tumor marker, anyukáméknak (akik gyógyult vastagbélrákosok) ezt a vizsgálatot szokta időről időre elvégeztetni a doki,állítólag ez a típusú vizsgálat(ami egyébként egy speciális vérvétel) mutatja ki a daganat jelenlétét,ha van.


Tehát mégegyszer,a vizsgálat konkrét,speciális neve tumor marker,és ez maga egy vérképet jelent.

2011. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de a különböző tumor markeres vizsgálatok sem fedik le az egész szervezet állapotát, kell még székletminta és évente 1 hasi uh.
2011. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként a szédülés kb 4 hete volt azóta nincs csak a fejem fájdogál meg fáradékonyabb vagyok néha (a fejfájás magátol is elmúlik)NYAKI GERINC PROBLÁMÁKTÓL FAJHAT A FEJ?

Az orvosom azt mondta megnyugodhatok akkor mégsem?

2011. nov. 30. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet gerincproblémától és még 1000 más dologtól, nem kell kapásból agydaganatra gondolni.
2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!