Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mièrt jèg hideg...

Mièrt jèg hideg mindig a làbfejem?

Figyelt kérdés

Lehet butàn hangzik a kèrdès,de engem màr tènyleg aggaszt.Ez nem ujkeletu problèma,szinte egèsz èletemben ilyen volt,de eljutottam oda,hogy màr nagyon idegesit.A bokàmig teljesen normàlis meleg a làbam,onnantol lefelè annyira hideg,hogy mèg a zoknin keresztul is sut a hideg.Sokszor egèsz èjjel zokniban alszom,mègsem melegedik àt,szinte belulrol fàzik,mintha nem is lenne benne vèrkeringès.

Lehet azt gondoljàtok jelentèktelen ès èn csinàlok ugyet belole,de kivàncsi lennèk hàtha valakinek van tapasztalata,vèlemènye st...

Nem utalhat ez valamilyen betegsègre esetleg?


28/L


2011. dec. 1. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jódhiányos vagy autoimmun eredetű-e az alulműködésed, és mennyire tájékoztattak, de az autoimmun eredetű idővel romolhat, így mindenképp megadott időközönként ellenőriztetni kell, lehet akkor még nem szorultál gyógyszeres terápiára, de azóta már igen.


A kedves előttem szóló meg lehet nem ért hozzá, de én saját bőrömön volt szerencsém tapasztalni a betegséget így eléggé ismerem a tüneteit...

A kedves "mert nem mozognak" megjegyzéseddel elmehetsz a jó büdös *****ba, képzeld én hiába jártam ki naponta a Margit-szigetet körbefutni minden nap, heti 4szer edzésre és kínosan ügyeltem, hogy véletlen egyek 1000kcal felett mégis híztam...

2011. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
keringési rendellenesség, kérj beutalót az anginológiára, és ott megnézik (mérik)a vérellátást.
2011. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!