Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A baratnomnel vagyok, es...

A baratnomnel vagyok, es ilyenkor mindig elkezd szurni a gyomrom, majd aztan az oldalam es a hasam is. Ez mindig csak akkor van mikor nala vagyok, de mar 2 honapja folyton! Ez mitol van? Ha kimegyek a mosdoba az segit rajta?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te idegalapon kikészítheted a gyomrodat. Ideges vagy, esetleg félsz a barátnődtől? Mert én suliban 1x úgy túlizgultam magam, hogy mikor hazaértem és már lenyugodtam, az volt az első hogy a szobámban egyből elhánytam magam. És ez sajna igaz ideg alapon tönkre lehet tenni a gyomrot. Ha te is ilyen fajta vagy akkor én erre tippelek leginkább. Ha meg nem akkor majd valaki okosabb jön és felvilágosít.
2011. dec. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!