Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek hogyan tovább?

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolom a "helyzetem", és hátha tudna nekem valaki tanácsot adni.

Valahogy körülöttem az élet mindig úgy hozta, hogy sokat idegeskedem.

Gyerekkorom nem volt a legszuperebb, apukám sokat ivott, sok volt a veszekedés otthon, szóval nem volt nyugodt a légkör.

Közben férjhez mentem,megszületett az első lányom, egy ideig otthon laktunk szüleimnél a tetőtérben.Sajnos apu a viselkedésével elüldözött bennünket. Közben megszületett a második lányom, vele sajnos nagyon nehéz terhességem volt, majdnem elveszítettük őt.

Most ott tartok, hogy lassan másfél éve nem aludtam egy jót, nem tudok pihenni ( kezdetben rendszeresen ébredni kellett a szoptatás miatt, most pedig hol az egyik lány ébred, hol pedig a másik)

Teljesen kimerült vagyok, fáradt, és néha alig tudok örülni bárminek is .

Elég sokszor veszekszem minden ok nélkül.

Szerintetek mi lesz így, mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Úgy érzem, hogy a gyerekkorom miatt bennem van az alap nyugtalanság.

Én boldog vagyok, mert van két lányom, akiket mindennél jobban szeretek, és szeretném ennél sokkal, de sokkal boldogabbnak érezni magam, mert érzem, hogy nem teljes...de hogyan?


2011. dec. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gyerekkorom vagyis ami volt azt nem lehet annak nevezni. Én hamar elköltöztem "otthonról" 16 évesen. Aztán 6 évre rá férjhez mentem és a vissza költöztünk "szüleimhez" de nem vált be ugyan az mint nálad 2 hónap után elköltöztünk. Én lezártam azt az életemet teljesen, nekem nincsenek olyan "mellékhatások" mint neked. Csak annyi, hogy ha rám jön és feljönnek a gyerekkori emlékek még mindig sírok. De egyébként egy jókedvű ember vagyok (vagy mindent ezzel leplezek? magam sem tudom). Én azt tanácsolom neked vagy keress fel egy ehhez értő személyt (pszichológust). [link] Másik tanácsom pedig az lenne, hogy nézd mindig az élet szép oldalát, éld meg minden percét és szeresd akit szeretnek.
2011. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked, hogy válaszoltál!

Nem vagyok tolakodó, ha megkérdem, hogy hogyan érted azt, hogy lezártad magadban?Nem tartod a szüleiddel a kapcsolatot, vagy pedig megpróbálod elfelejteni mindazt a rosszat ami veled történt, és túlléptél?

Valahogyan nekem is le kell zárnom magamban, és igazad van koncentrálnom kell a saját családomra, a férjemre és a lányaimra.

2011. dec. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!