Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Seeeegíííítséééég! Attól...

Seeeegíííítséééég! Attól félek, hogy ki fogom hányni. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Ma kb kettő körül kötelező rokonlátogatáson rohadt zsíros marhapörköltet kellett enni, jó pofát vágva, és most érzem, hogy fáj a gyomrom, folyamatosan felböfögöm a marhapörkölt ízét és attól tartok, hogy ki fogom hányni.
2011. dec. 18. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha hamar túl akarsz lenni rajta, hánytasd meg magad. Az ujjad ledugod a torkodon és hajrá. Jobb is lenne, nehogy sárgaságot kapj.
2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez csak az agyadban dől el, mint minden.



Nem sértésként, de ha már egy ilyen esetnél bemesélsz dolgokat magadnak, lehet lesznek nagyobb problémáid később az életben..

2011. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én innék pálinkát,egy-két-három kupicával,az megoldja majd,aztán pedig be is tudsz tőle aludni.Persze csak ha nem most indulsz autóval valahova,illetve ha nem kell menned dolgozni(munkahelyen ha van szondáztatás,ott simán kibukik már 1 pálinka elfogyasztása is)
2011. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát figyu ha jobb kint mint bent akkor úgyis visszalátogat:)
2011. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kihányni ennyi idő után már kétlem, hogy ki fogod, hol volt már 2 óra. Amúgy ilyen zabálásokra találták ki a Mezym forte és társait, segít megemészteni a nehéz ételeket, legközelebb vásárolj belőle egyet, vagy mondd a rokonoknak, hogy vega vagy, vagy valami más ürügyet.
2011. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nem lehet ezeknek semmit mondani, mert ősbunkók, ha nem kajálom meg az undormányukat, akkor megrökönyödnek, minden hárításon besértődnek. Tulajdonképpen azt szeretném elkerülni, hogy hányjak. Nincs valami trükk hányás ellen?
2011. dec. 18. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél be B6-vitamint, csillapítani fogja a hányingered.
2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bevettem egy Daedalont. B6 vitaminom nincs.
2011. dec. 18. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Az is jó lesz, segít majd elaludni is, én legalábbis mindig bealszom tőle.
2011. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
aludni abszolút tudnék, csak nem tudom, hogy lefeküdjek-e vízszintebe ilyen helyzetben
2011. dec. 18. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!