Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a hátsóm fölött...

Mitől fájhat a hátsóm fölött rögtön egy piciel, talán a csont?

Figyelt kérdés

Nem estem le rá. . csak fáj kellemetlenül.

Tornáztam egy kicsit egy héten kereszul majdnem minden nap. Fekvotamaszokat csinaltam csak és egy 5kg sulyzot emelgettem. Szoval annyira megterhelni nem tudtam. . .

Vegyek be gyulladás gátlót? /Ibubrofent/


2011. dec. 23. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Rossz testtartás és/vagy sokat ültél egy helyben. Nekem ez szokott lenni. Gyógyszert szedni erre nem érdemes, nem gyulladás (nagy valószínűséggel - de azért ha sokáig fennáll, keress fel egy orvost). Kend be esténként Inno Rheuma krémmel, nekem az szokott rajta segíteni! Plusz figyelj oda a tartásodra, kelj fel néha, ha sokat üldögélsz, és tornáztasd meg egy kicsit a tagjaidat (főleg a gerinced) - a krémek, gyógyszerek általában tüneti kezelésre jók, de a valódi okot nem szüntetik meg.


Üdv,

M

2011. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!