Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat alul a szemérem...

Miért fájhat alul a szemérem csont és hüvely környéke mintha izomláz lenne? Minek a jele?

Figyelt kérdés

Olyan mintha órákat bicigliztem volna és izomlázam lenne ott. Azóta van mióta reggel együttvoltunk, de az együttlét mindig nagyon gyengéd és rövid, én szinte nem is csinálok semmit mióta nő a hasam ezért nem értem...

29 h


2009. jún. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs semmi baj csak már tágulsz! Nekem is pár hete ez van.Néha az ágyban megfordulni is nehéz emiatt! 32 km
2009. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok készítik fel a "kijáratot" és tágulnak, nyílnak a csontok.

Nem első terhességnél nagyon tud fájni, de elsőnél sem kellemes.

2009. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én azért érzem ezt a másodiknál,borzasztó.Vajon akkor is tágul a csont,ha a méhszáj meg nem?
2009. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem jelenti azt hogy a méhszáj kinyílt és tágul ugye?
2009. jún. 21. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Pont pár napja érzem ezt, 24 hetes 4 napos vagyok. A barátnőm aki nemrég szült is azt mondta hogy tágul az ember és nyúlnak, lazulnak az izmok...és lesz ez még rosszabb is. Néha pl reggel elég kellemetlen, olyan mintha beütöttem volna vagy nem is tudom leírni. Nekem lent de kívül és a combtőnél fáj egy kicsit nem a hüvelynél. Kedden megyek dokihoz, azért megemlítem neki.

Minden jót kívánok!

2009. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!