Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az altatótol biztos el lehet...

Az altatótol biztos el lehet aludni? Félek hogy rá fogok szorulni, nem megy az alvás .

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél elő egy jó könyvet, és olvass. (esetleg nézz parlamenti közvetítést.. :)

Ha esetenként nem tudsz aludni, akkor a rendszeres mozgás segít. Ha gyakoriak az alvászavarok, akkor menj orvoshoz, ahelyett, hogy nekiállnál önmagadat gyógyszerezni.

2011. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj sokat alszok, általában 10 kor már alszok és délelőtt 10 kor szoktam felkelni vagy ha éjfélkor alszok el akkor is 10 kor kelek :S és egész nap szinte semmit sem csinálok, most meg szeretnék aludni de nem megy :( teljesen kétségbe vagyok esve, csak érdeklődtem hogy az altató mennyire segit
2011. dec. 26. 00:51
 3/6 anonim ***** válasza:
unatkozol és nem fáradsz el. Hosszú távon ez fel fog őrölni. Rövid távon azt tudom mondani tapasztalatból, hogy az altató segít. Amíg hozzá nem szoksz. Vannak altatók, amik függőséget okoznak. Bizonyos antidepresszánsok és nyugtatók is altatnak. (nekem ilyet írtak fel, de depressziós is vagyok). Amit nem nagyon értek, hogy mi a fenéért akarsz aludni, ha nem vagy fáradt.
2011. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért, holnap van valami dolgod? Ha nem vagy álmos, minek aludni? Ha később fekszel, legfeljebb majd alszol délután kettőig.
2011. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó, ha lefekszel este 10-kor, de 8 óra alvás éppen elég. Vagyis optimális.Minek alszol 12 órát? Felesleges. Ezért nem vagy álmos. Keljél fel mindennap 6-kor, esetleg 7-kor, és tevékenykedjél! Beállsz egy ritmusra, és fáradt leszel estére.Ha meg reggel szeretsz aludni, akkor feküdj le éjfélkor, de húzd fel az órát 8-ra! Az altatót meg felejtsd el, hülyeség!
2011. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyébként el tudtam aludni nagy nehezen, elég kába vagyok, valamit csinálnom kellene hogy rendesen tudjak aludni, ez igy nem lesz jó...
2011. dec. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!