Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miben egészségesebb aludni,...

Miben egészségesebb aludni, alsó nadrágban, vagy meztelenül? (Az alsó nadrágban való alvás befolyásolja a pénisz méretét? , tehát, én mindig boxerben alszom, és nem is túl nagy a szerszám. ) Lehet ok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan aludj csak boxerban,nem befolyásolja a pénisz méretét,a pénisz mérete genetikai adottság,de ha még nagyon fital vagy akkor lehet hogy pár év múlva fog lényegesegbben megnőni,vagy hogy vérpéniszed van ami nyugalmi állapotban kicsi,de ha feláll sokszorosára fog nőni.

Meztelenül aludni ilyen hidegben amúgy sem a lejobb,és az emberek 90%-ék valamilyen ruha neműben alszik.Szóval nem egészségtelen egyáltalán,boxerban csak az nem ajánlott ami szorít,túl szoros.

2011. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. dec. 7. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én télen egy laza térdgatyában alszom, amiben szabadon van a péniszem és a herezacskóm, nyáron meg meztelenül. Lényeg, hogy ne legyen szoros, mert az biztosan nem túl egészséges.
2011. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja lényeg abban aludj ami neked kényelmes,bár ha még fiatal vagy azért jobb a lenge ruha mert esti spontán magömlés is lehet,és jobb ha a gatya lesz olyan,mint az ágynemű,meg ne hogy valaki éjszaka rádnyisson.Legalábbis nálam már általánosba cinkes lett volna ha anyám ott kever amikor egy száll tudod miben vagyok.Nálunk ez nem divat.
2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia ! Jani vagyok 27 éves ! Én véleményem alapján a legegészségesebb és jobb pucéran aludni,, ! Egyrészt nem izzad be a péniszed másrészt nem pálik be harmad résuzt meg ha éjszakai merevedésed van ( nem tudom neked mekkora ) ,( de nekem ha gatyában alszok kényelmetlenebb )
2011. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!