Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek miért érzen igy...

Szerintetek miért érzen igy magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mostanában elég rosszul érzem magam,olyan gyengének és fáradtnak.Miért ha tornázok akkor utánna kb.5 másodpercig elsötétül minden.Megcsinállok 20 fekvőtámaszt vagy futok egy kicsit aztmánn megállok ugy ver a szivem mint,ha megcsináltam volna 200 fekvőtámasz vagy futottam volna 5km,de nem ez a legfurább hanem az,hogy annyira kifáradok hogy kezt sütétölni előttem minden vagy egy picit megszédülök vagy pld ha kifúvom a levegőt de sokat akkor is ugy csinál egyből furán érzem kb 5mp magam olyankor jólesik leülni vagy hidegben lenni miért?Még csak 15 éves fiu vagyok és ha számit ez is hogy 175cm és 75,5km.Legyetek szivesek választ adni és bocsánat ha nem fogalmaztam meg helyesen a kérdést.
2011. dec. 26. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen gondjaim ennyi idősen,mondjuk én lány vagyok,de engem teljes vérképre küldtek és kivizsgáltak, vashiányom volt, és szívritmuszavarom... érdemes lenne ilyesmivel orvoshoz fordulni.

Eszel elég vitamint? Alszol eleget? Az is probléma lehet,ha vitaminhiányod van,vagy nem alszod ki magad.

2011. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, de ne aggódj, nincs itt semmi baj. Az is lehet hogy egy kicsit magas a vérnyomásod, de ezt ki is nőheted, illetve korrigálható.
2011. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Valószínűleg alacsony a vérnyomásod. A hirtelen növekedés következtében előfordulhat az ilyen, és most vagy abban a korban. Ha megállsz a növésben, lassan ez is normalizálódik.
2011. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Amúgy a 75,5 km elég hosszú a korodhoz képest...
2011. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nagyon sokat ülök a gép előtt ettől lehet?De miért ha pld:futok vagy valami fizikai gyakorlatot végzek egyből kezd minden sötétedni vagy fura érzés el.És még azt szeretném kérdezni,hogy miért olyan furán gondolkozom valamire ránézek és olyan furcs mintha nem tudnák gondolkodni vagy vakami ilyen le se tudom irni
2011. dec. 26. 16:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat 175 magas és 15,5Kg.De most is rosszul érzem magam
2011. dec. 26. 16:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Tiszta hülye vagyok 175 magas és 75,5 nehéz
2011. dec. 26. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
15 kilósan én is szarul érezném magam. :D
2011. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedjél vitamint, hátha helyrejössz.
2011. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen vitaminokat szedjek?Van c vitaminom az jó?De megkapok mindent eszek rendesen gyümölcsöt is és mégse nincs meg kellő vitaminhiány?Am a sok _Gépeléstől nem lehet ilyen?
2011. dec. 26. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!