Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy változhatnék meg?

Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok sosem volt barátnőm (próbálkoztak már nálam csak elszúrtam) kevés barátom van, ichthyosis betegségem van őszül a hajam kicsit korpás is és a fogaim kicsit rosszul is állnak (mosok hajat, fogat és fürdök is) folyton szívatnak suliban (erős vagyok de sose verekednék ezért hagyom hogy szívassanak)

2011. dec. 26. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A legfontossab, hogy mindig légy pozitív segíts másokon és akkor majd ha szükséged lesz rá akkor más is fog neked. Hidd el akkor amikor ők majd másodszor vállnak akkor neked lesz egy szerető boldog családod. Amikor te már 20-25 leszel akkor te leszel a legmenőbb és a legjobb. Ők pedig majd a viselkedésük miatt rokkantak és betegesek. Tanulj jól mert az is fontos dolog.
2011. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!