Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongással kb meddgi élhetek...

Szorongással kb meddgi élhetek még?

Figyelt kérdés
Ilyen az embertípusom is, örököltem is, sokat szorongok, rengeteget, de probálom ellensulyozni aszívem terhét, pl felírtak panangint,szedek q10-et, és mozgok is. 17 és fél éves fiu vagyok.és vegetatív labilitásom van a sok szorongásomtol
2011. dec. 31. 18:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A PANANGIN FILMTABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Panangin filmtabletta hatóanyagai fontos szerepet játszanak a különböző anyagcsere- -folyamatokban, az idegek, az izomzat, valamint a szív- és keringési rendszer működésében. A gyógyszer bizonyos idült szívbetegségek (szívelégtelenség, szívinfarktus utáni állapot), bizonyos szívritmuszavarok kiegészítő kezelésére, továbbá a táplálék magnézium és kálium tartalmának kiegészítésére szolgál.

2011. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A BETALOC ZOK RETARD TABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A metoprolol az úgynevezett béta-blokkoló szerek csoportjába tartozik, azon belül is a szelektív béta1-blokkolók közé. A Betaloc ZOK terápia alkalmazásával a szervezetben a stressz hatására termelődő hormonoknak a szívben és a vérerekben, továbbá egyéb szervekben, azaz a vesékben és az agyban is megtalálható béta1-receptorokon keresztül megvalósuló hatása mérsékelhető.

2011. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A HUMA-PRONOL 40 MG TABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Huma-Pronol 40 mg tabletta hatóanyaga a propranolol, egy úgynevezett béta-receptor blokkoló szer, mely lassítja a szívműködést és csökkenti a szív terhelését és a vérnyomást, tágítja az ereket.

Alkalmazható:

- magas vérnyomás kezelésére.

- egyes szív-érrendszeri betegségek kezelésére.

- migrén megelőzésére.

- ismeretlen eredetű remegés esetén.

- pajzsmirigybetegség, mellékvesedaganat ill. szorongás okozta gyors szívverés kezelésére és megelőzésére.

2011. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A Betalocot nekem azért ajánlott szednem, mert pajzsmirigy alultermelésem van és ez gyors szívverést okoz néha.
2011. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

ezek vitaminok. magnéziumot és káliumot tartalmaznak, melyek segítik a szívemet

azér tkaptam, mert rengeteg szorongás folytán(2-3 év), a szívem alkalmazkodott a szorongáshoz,erősebbeket dobban és gyorsabban, és ha már picit is stresszelek akkor nyom

2011. dec. 31. 23:52
 16/23 A kérdező kommentje:

egyébként meg már mindegyik betegtájékoztatót elolvastam

és szedtem már betalocot is

ja és apanangin NEM VÉNYKÖTELES

ki mondt aezt a marhaságot ???????????

mindezidáig vénynélkül vettem meg

2011. dec. 31. 23:53
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát ennyi ésszel öcsém, sanszos hogy nem élsz sokáig. Szedegesd csak a szívgyógyszereket, és nehogy magadba nézz, hogy mi okozza a szorongást!
2012. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de fájdalmasan hülye vagy... Valaki csak felírta ezeket a gyógyszereket! Nem csak úgy elmentél a gyógyszertárba és mondtad, hogy ezt, meg ezt a gyógyszert kérem! A szüleid ehhez mit szólnak?
2012. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert magnéziumot és káliumot tartlamaz, nem egyenlő a vitaminnal. Van benne sok más is. Ha vitaminokat akarsz szedni, ajánlom a multivitamint, az még lehet hasznosabb is.
2012. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

a minősítgetés helyett normálisan is el lehet mondani okostojások

igen képzeld, , mert a szívem legyengült, ti talán hogyan éreznétek magatokat, hogy néha aritmiát éreztek, és naponta többször szúr a szívetek

majd ha ezt tapasztaltátok, akkor minősítgessetek, addig semmiképp

2012. jan. 1. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!