Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogyni szeretnék, hogyan...

Fogyni szeretnék, hogyan csináljam? (részletek lent)

Figyelt kérdés

mostani súlyom: 58 kg

cél: 51 kg

4 napja kezdtem, napi 2 km-ert futok és negyven felülést csinálok, keveset eszem. Heti 0,5 kg-ot szeretnék fogyni. Hogyan csinálhatnám eredményesen. Esetleg aki így fogyott, mik a tapasztalatai mennyi idő alatt fogyott le?


2012. jan. 1. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2012. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2012. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
162 cm lány
2012. jan. 2. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell fogynod.
2012. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy :) Ha nemis fogyni, legalább egy kis izmot szeretnék magamra szedni, hogy kicsit feszesebb legyek
2012. jan. 2. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! én 15 éves lány vagyok, hasonló paraméterekkel. kicsit magasabb vagyok mint te, 167-169 körül, de több is van rajtam, 61-62 kilo vagyok. 54-55 a cél. hasonlóan én is most kezdtem diétát meg futást. le tudnád írni, h hány centi a hasad kerülete a legkidudorodóbb részen? nekem 90 körül van és ezt egy 15el le szeretném vinni.
2012. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem a hasamnál 80 cm, nem vagyok duci csak puha xD tehét alakra nincs rajtam csak max 3 kiló felesleg csak nem feszesek az izmaim szóval én inkább kicsit feszesedni szeretnék (ja és kb 2-3 hete csinálom, és a diétában ha édességet kívánsz meg egyél egy kocka étcsokit (kb. 70 %-osat) ez nekem baromi sokat segített, de ez csak egy tipp)
2012. febr. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!