Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hüvelykujjamnál a körmömnél...

A hüvelykujjamnál a körmömnél nyílt egy apró rés, mert beszakadt a köröm. Tényleg nagyon pici, nem is érdekelt. Viszont az éjszaka bedagadt a hüvelykujjam és úgy fáj, hogy nem bírtam aludni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kell, hogy menjek? Rohadtul fáj még most is. Jól elb*szta az éjszakámat. Meg van dagadva és lefele megy a fájdalom. Egyetlen megoldás, ha elszorítom. Anyukám szerint valami fertőzés bement a résen. Volt már ilyen máskor is, akkor elmúlt, de marhára örülnék, ha valamit kezdhetnék vele...
2012. jan. 4. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bedagadt a kezed, akkor azonnal menj a sebészetre.
2012. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dagadt be; arról van szó, hogy ilyenkor a hüvelykujjam picit megduzzad és lüktető fájdalmat érzek, ami néha még lejjebb is érezhető. Már egészen lement egyébként. De akkor is utálom, ha ez van. Tudom, hogy az az oka, hogy kiszakadt egy körömdarab és van egy apró lyuk, de akkor is idegesít.
2012. jan. 4. 16:14
 3/4 anonim válasza:
Hasonló problémája van az osztálytársamnak és mivel sokáig nem foglalkozott vele (vagyis nem vizsgáltatta ki) tovább fertőzőtt és végül le lett véve a körme. nem pontosan ilyen volt, mint a tiéd, de hasonló, úgyshogy sztem menj vele orvoshoz
2014. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy csomószor volt már ilyen, most nemrég is volt, de soha nem lett belőle bajom...
2014. nov. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!