Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy akármikor...

Miért van az, hogy akármikor lefekszek aludni, nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés

10 kor már lefekszem, hogy el tudjak aludni, ki tudjam pihenni magam, erre hajnali 3 ig forgolódok és már 6kor kelek

pl még volt hogy 2 órát aludtam émelyegtem is másnap. hazajöttem a suliból próbáltam aludni, de nem ment. Mondom jó akkor majd este, és ugyanúgy... nem tudok elaludni. Pedig szellőztetek előtte minden. nem értem miért van ez..



2012. jan. 5. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerű, mert nem vagy álmos. Nekem most megfordult a napirendem. Éjszaka 1 ig fent vagyok alszok kb 5 órát mert 6 előtt kelek, megyek dolgozni fél7re, fél 2kor végzek, hazaérek alszok kicsit aztán főzök vagy ezt azt csinálok. Nekem így bőven elég.
2012. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én még délután sem alszok, de 3 órákat alszom csak..
2012. jan. 6. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, vagy csinálj bármit ami lefáraszt, nézz tévét elalvás előtt vagy olvass valami könyvet.
2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tv-t nézek és olvasni is szoktam előtte.
2012. jan. 11. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Keményen mozogj, edzés, futás, sport, csak csinálj végig egy másfél órás aktív tornagyakorlatot, és nem lesz gond az alvással.
2012. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem! Nem! Es nem ,az osszes valasz rossz ! Azert nem tudsz aludni mert rossz helyen van az agyad ! Tedd at mashova es maglatod fogsz tudni aludni meg hozza,nagyon jol en honapokig kuszkodtem ezzel es mar nincs semmi bajom hogy mashova tetem az,agyat ! A vizvonal is rossz helyen van es az alvasi csakraid sem tudnak rendesen,aramolni azert az agyad helyet kell megvaltoztatnod ! Udv : Anna
2014. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!