Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli köhögés mitől?

Reggeli köhögés mitől?

Figyelt kérdés
Néhány napja, mikor felkelek, észre sem veszem, hogy elment a hangom, rendesen kapok levegőt, de mikor megszólalnék nem jön hang a torkomon és mikor köhintek egyet, érzem, hogy szakad fel a tüdőmből és torkomból a váladék :( Mitől lehet szerintetek? Semmi láz, vagy betegségre utaló jel nincs, nem is vagyok dohányos, csak néha elfüstölök egy-egy "vicces cigit"... Nagyon ritkán!
2009. máj. 28. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallottam màr ilyet, hogy "vicces cigi" reggeli kohogèst okozott... Pròbàld ki, mi lesz, ha nem szìvsz, akkor is kohogsz? (hosszabb ideig hagyd ki). Ha igen, akkor màs okozza, keress fel egy dokit vele!

Amùgy van valamilyen szìne a vàladèknak, amit felkohogsz? Csak ròzsaszìnes ne legyen...

2009. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köhögtem már fel vért, orvos szerint semmi komoly nem volt, csak valami kis ér elpattanhatott, mert semmi gyulladás, daganat, tágulat nem volt képben. Nincsen színe, nem is figyelem, csak érzem, hogy szakad felfele, szóval nem az a száraz köhögés...
2009. jún. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!