Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért vagytok ennyire válogatósok, hogy csak a szép lányokat akarjátok mind, csakis hozzájuk vagytok hajlandóak odamenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

De rohadtúl unom már az ien kérdéseket amiben csak álltalánosítani tudnak. Nem minden pasi ilyen és az is más h kinek mi a szép.

Persze majd most megint jönnek itt a nagy okosak h nem mert minden csaj erre a szinészre minden pasi meg erre a szinésznőre nyáladzik. De ez sem igaz mert pl mindenki odavan azért a vámpír csávóra de én pl hányni tudnék tőle. Persze vannak akik sok embernek tetszenek de akkor sem ugyan az mindenkinek az ízlése.

És hidd el megy ez a csajok felöl is. Mert mindenki csak olyanhoz fog oda menni aki tetszik neki

2012. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Remélem ezt nem gondolod komolyan a kérdésedet.
2012. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

mért kérdező, egy helyes fiú se vesz észre? azért mert ronda vagy.


Ergo a kérdés pontosan rád vonatkozik, pontosan te vagy válogatós.

Csak a helyes fiúkat akarod, a saját szinteden meg nem akarsz keresni, ez önzőség.

2012. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én odamentem ronda lányokhoz is. Többnyire elhajtottak. :P
2012. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Antimod ***** válasza:

Mi a szép és mi a ronda?

Kérlek szépen az szubjektív. Van olyan topmodellek, hogy a hideg kirázna, ha megérintene.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jéééééééééééé 1 hónapja olvasom különösebben az oldalt, és minden nap 2-3 ilyen kérdést láttam, és mindet pasi írta, csoda hogy most egy lány sír....


Kedves kérdező, általánosítani nem szép dolog, és a szépség szubjektív, egyszer majd lesz egy pasi, akinek te leszel a legszebb a világon. ENNYI.

2012. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem sírok csak zavar, hogy nem keresnek a fiúk, vagy nekem nem tetsző egyének próbálnak meg kközeledni.
2012. jan. 11. 10:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul te is válogatsz. Lehet h az egyik srác aki ugyan ien kérdést tett fel pont egy általad elzavart srác volt
2012. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"vagy nekem nem tetsző egyének próbálnak meg kközeledni."

Akkor miről is beszélünk...

Istenem de ostoba vagy...

2012. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én adom a jeleket a nekem tetsző fiúknak, de nem jönnek oda hozzám. Csak a nyomik találnak meg, arról meg nem tehetek, hogy azok nem tetszenek neke. Gondolom ti sem jönnétek össze egy bányarém lánnyal?:)
2012. jan. 11. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!