Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta rendszeresen előtérő...

Napok óta rendszeresen előtérő tünetek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, hogy délután elkezdtem kóvályogni, megmértem a vérnyomásom 110/volt. Szédültem, kiszáradt a szám, a számon állandóan üveg van, mert majd szomjan halok, gyengének érzem magam. Aztán ezek a tünetek szépen visszatérnek minden nap, de mindig csak délután, olyan 1-fél2 körül. El sem múlnak, este lefekszem, gyorsan elalszok, átalszom az éjszakát, és másnap ismét. Voltam orvosnál, de nem csinált velem semmit.

Gyógyszert nem szedek, semmilyen betegségem nincs, de már kezd idegesíteni. Mitől lehet?


2012. jan. 9. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vércukorszintet mértek már?
2012. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cukorszinted kell megméretni. Lehet még valami belső gyulladás, vagy allergia. Holnap nézess egy cukorszintet. A háziorvosnak van kézi készüléke amivel megnézi.
2012. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Cukrot néztem, van itthon mérő, de éhgyomri 3.6 volt, kaja után pedig 5,2.

Háziorvos, mint írtam annyit mondott, hogy pihenjek... Azzal sajna semmire nem megyek.

2012. jan. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!