Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Paleolit diétázni szeretnék,...

Paleolit diétázni szeretnék, hogy elmúljanak a pattanásaim? Valakinek javulás e téren?

Figyelt kérdés

miből áll egy napotok?


nézek egy csomó oldalt mindenhol 5 oldalas szöveg?


tudom hogy nagyjából annyi a lényege, hogy "olyankoat eszük mint az ősember"


de mégis hogyan van pontosan?


2012. jan. 26. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy szíves ne kezdj bele, mert egy hatalmas, értelmetlen és ártalmas h*lyeség!
2012. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne paleolit diétázz, hanem táplálkozz egészségesen, kiegyensúlyozottan.

Végső esetben pedig fáradj el egy bőrgyógyászhoz.

2012. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem fogyasztok tejet, heti max 1x édességet

és kenyér, sonka, mozarella,camamber sajt, szalámi,

meg vmi finom ebéd szerepel az étlapomon, ma pl spenótot ettem


18 éves vagyok, nem tudom mit nem bír a szervezetem, de az biztos hogy valami nem tesz jót neki, sokszor fura hangokat ad, egy egyszerű sonkás kenyértől, meg elkezdtek fingorászni és elég idegesítő


hiába táplálkozom úgy amire a legtöbb ember azt mondja "na jólvan fiam, ha én is ilyen egészségesen táplálkoznék biztos meg szűnne minden bajom"...mert persze lehetne egészségesebben, d emost sem csinálom szarul

egyszerűen vmi nem jó


roaccutant meg nem akarok szedni mert az szétcseszi a májamat amitől meg azzal lesz gond majd 30-40 évesen


azért köszi

2012. jan. 26. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
A paleolit diétában minden tejes dologról le kell mondanod, és minden olyan ételről is, ami gabonából készült. Hús mehet, zöldség, gyümölcs, tojás.
2012. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én 2011 novemberben kezdtem el és azóta sokkal tisztább, meg szebb a bőröm!! kb 2-3szor annyi zöldséget eszem, mint még mielőtt belekezdtem volna és ez meg is látszik. csak ajánlani tudom ! :))
2012. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem egészen arról szól,hogy azt esszük amit az ősember!

Ennél ez egy kicsit összetettebb!

A paleolit étrend kizárja az összes gabonát,a finomított szénhidrátokat, a hüvelyeseket(ide tartozik a földimogyoró is!),a finomított,hidrogénezett növényi olajokat,a mesterségesen feldolgozott tartósított élelmiszereket,a tejet,tejtermékeket.

Amit lehet:hús,állati zsírok,zöldségek,gyümölcsök,tojás,olajos magvak/kivéve a földimogyoró!/

Ezzel a táplálkozással mindenféle tápanyagot,vitamint és ásványi anyagot beviszel a szervezetedbe.Még szénhidrátot is,bármennyire is sokan azt hiszik hogy nem,pedíg a gyümölcsökben ott van természetes formában!Ne hallgass senkire,aki le akar beszélni erről az életmódról!Olvasd el a Paleolit táplálkozás c. könyvet,és minden kérdésedre választ kapsz!Én jó pár hónapja csinálom,és saját magam vagyok a bizonyíték,hogy hatalmas igazságalapja van!

Sokkal energikusabb vagyok mint azelőtt,eltüntek az arcomról a pattanások,sokkal szebb,tisztább a bőröm,elmúlt az évek óta tartó térdfájásom,soha nem tör rám elviselhetetlen éhségérzet,ráadásul olvadnak le a fölös kilók!

2012. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is bevált, minden téren, a bőröm is egyértelműen szebb tőle. (Amúgy vannak videók és hangfelvételek is fönt a neten.)
2012. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!