Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros gyullatt pattanásaim...

Enikő-Enna kérdése:

Piros gyullatt pattanásaim vannak mit tegyek hogy elmuljanak minnél hamarabb? :-S

Figyelt kérdés
14 éves leszek pár hét mulva itt a szülinapom és 11 éves korom óta pattanásokkal közög , de mind hiába :(... Voltam már több börgyogyásznál is sőt mi több 1 évig jártam tisztitani az arcomat kozmetikushoz. Több gyogyszert is hasznaltam már és sok hamlasztó krémet valamint gyulladás csökkentőt ... de az eredmény még mindig semmi :( ... Sokan még csúfoltak is hiába használtam alapozot.Már nem tudom mitcsináljak :( ... Kérlek segitsetek !!! ( a pénz nállam nem akadáj ! )
2011. máj. 14. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hibásan fogalmaztam !
2011. máj. 14. 22:06
 2/3 anonim válasza:

szia. nekem is volt ilyen az arcom. gyulladtak voltak, kinyomni pedig nem lehetett őket. én a "dermofil pasztát" használtam, nekem az nagyon jól leszedte.. és "aloe verával" kenegettem(igazi zöld növénnyel, nem krémmel),vagy "first-tel" próbáld még. nekem 2 hét alatt nagyon szépen letisztult :)

remélem segithettem :)

2011. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is tudom ajánlani az aloeverát, gyulladáscsökkentő és tele van tápanyaggal, stb..Kicsit gusztustalan, de tényleg hatásos. Ha veszel, oylat vegyél, aminek a levelei jó vastagok, nagyok. Naponta párszor kend be vele az arcod(amikor nem mész sehová ottonról). Ja és szerintem alapozót ne használj. Én amióta nem használok, szebb a bőröm. Meg szeritem egyébként is nagyon nem szép látvány, látszik hogy vastagon be van vakolva az arcod, alatta meg pattanások..

remélem tudtam segíteni(:

2011. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!