Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy elmúljanak...

Mit tehetek, hogy elmúljanak a pattanásaim a tömegnövelőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy vettem egy doboz Brutal Gainer tömegnövelőt, és miután megittam néhány shake-t, észrevettem, hogy rengeteg pattanás, kiütés jött ki a karomon, hátamon, viszont amikor abbahagytam, eltűnt az összes. Tudom, hogy a tömegnövelők okozhatnak ilyen mellékhatást. Mit csinálhatrok, hogy a Brutal szedése mellett ne legyen ilyen problémám, vagy milyen Brutalhoz hasonló tömegnövelőt ajánlotok? Válaszokat előre is köszönöm! 17/F


2011. jún. 3. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ne szedj ilyen sz@rokat hanem menj ki ganézni. Pár hét és kigyúrod magad.
2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem kell túlzott mértékű fehérjét enni és kész...
2011. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Igyál nagyon sok vizet.
2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mark86


ki kell találni mire vagy érzékeny!

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

vagy az is lehet hogy nem edzel annyit hogy a szervezeted fel tudja dolgozni a bevitt tápkieget és így löki ki magát!

Tehát vagy keveset edzel vagy a tápkieget nem a testednek méltóan szeded vagy előttem megválaszolták!

2011. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mark86


paky vazee mé nem alszol? :DDD

2011. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"nem edzel annyit hogy a szervezeted fel tudja dolgozni a bevitt tápkieget"


Azért ez közel lesz a hónap válasza címhez.

2011. jún. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én épp emiatt utálom a tömegnövelőket. Többségére rá se írják milyen fehérje van benne. Próbálj egy sima tejsavó fehérjét, mellé dextróz és ha úgy is vannak pattanásaid próbálkozz tej-tojás fehérjével stb...
2011. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Többségére rá se írják milyen fehérje van benne" Mutass már egyet amire nincs ráírva.
2011. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]

Például. Legalábbis ha kémikus vagy lehet rájössz mi lehet benne, de nem írják rá, hogy 50% szója 30% kazein és 20% tejsavó...

2011. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!