Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ötlete valakinek arra,...

Van ötlete valakinek arra, hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és évek óta nyakfájással küzdök. (Nagyon sokat ülök...szinte alig mozgok.)

Pár éve észrevettem, hogy egy rossz mozdulat után, nagyon élesen fáj pár másodpercig a nyakam. Ez mostanra fokozódott, és elkezdtek apró duzzanatok (vagy csomók?) megjelenni a nyakamon.


Édesanyám azt mondta ne aggódjak, mert hogy neki is zsír és izomcsomók vannak a nyakában. Ki kell masszírozni..


Eddig azonban nem foglalkoztam igazán vele. Pár hete állandósult a nyakfájdalmam, ezért úgy döntöttem elmegyek a fülorrgégészetre (hátha mégsem izomcsomó).( Jövő hétre van időpontom, de eléggé izgulok és ezért kérném a véleményeket.)


Azóta viszont (mivel az egész izomzat is fáj) folyamatosan masszírozom és kenem izomlazítóval. Úgy érzem enyhült a fájdalom és mintha a csomók is kisebbek lennének. A párom is így érzékeli, de kicsit félek, hogy valami kóros dologról van szó.


Van valakinek hasonló tapasztalata?


2012. jan. 28. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj masszőrhöz. Szerintem is becsomósodott az izom. Nekem is szokott ilyen éles fájdalom lenni, ha sokáig feszült vagyok és aztán hirtelen mozdulok, nagyon rossz.

Az izomlazító is jó, meg nem baj, ha orvosnak is megmutatod persze, de szerintem menj el masszőrhöz is, segíteni fog! (Bár eléggé fájni fog, ahogy kimasszírozza.)

2012. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!