Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúrások mindenütt, valakinek...

Szúrások mindenütt, valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
kb 5napja előjöttek ilyen enyhe szúrások eleinte a mellkasomba bal oldalt , aztán bal oldalt lejjebb is a bordáim környékén . Rendszeresen járok kardiológióra - sokszor voltam már magamat nyugtatni és mindent rendben találtak . Alapból is nagyon feszült ideges ember vagyok .. emiatt szedek is Béta blokkolót reggelente , mert szükségem van rá . De ezek a szúrások nagyon aggasztanak tegnap voltam dokinál meghallgatózott nem mondott semmit meg megmérte a vérnyomásom ami 160 volt . akkor is teljes pánikba voltam hogy húú most mi lehet . Néha néha érzem h a gyomros se az igazi . gondoltam még a savra is de nemtudom . Ha valakinek van valami 5lete kérem írjon köszönöm egyébként 17-F 88 KG rendszeresen sportolok
2010. aug. 31. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű,ezek ártalmatlan paresztéziák.A feszültség,idegesség,szorongás előhozhatja őket.Pánikbetegeknél is gyakori.A paresztéziák többfélék lehetnek.Van aki szurkálást,van,aki zsibbadást,vagy hangyamászás szerű érzést tapasztal.

a bétablokkoló nem kifejezetten nyugtatónak való.Szóval..az csak szervileg nyugtat,a lelki feszültség amellett megmaradhat.Lehet,hogy egy frontin vagy egy nyugtató hatású gyógytea többet segítene.De persze a Béta blokkolót is fontos szedned a vérnyomásod miatt,nehogy állandósuljon az emelkedett vérnyomás az idegesség miatt.

2010. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miután elolvastam az első kommentet.....nekem hónapok óta olyan érzésem van,(és mindig máshol de általában a hátamon),mint amikor hurutos az ember és érzi hogy a hörgőkön ott a váladék,az olyan érdekes érzés,na nekem a hátamon szokott ilyen lenni hol fent hol lent...az orvosnak hiába mondom nem tudja miről beszélek,egyszerűen nem tudom hogy pontosan mihez kellene hasonlitanom hogy megértse,de a hangya mászás az talán találó lehet rá.


a kérdésedre válaszolva,a savtól előfordulhatnak fájdalmak akár a borda alatt is.

2010. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második válaszadó .. teljesen így vagyok vele én is .. hiába mondom mi baj az orvosok nem értik :D remélem nincs komolyabb bajom csak ez az össze vissza szurkálás idegesít ..
2010. aug. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!