Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbeteg vagyok! A sziv...

Panikbeteg vagyok! A sziv csak ugy hirtelen meg allhat?

Figyelt kérdés
panikbeteg vagyok es most a fejembe vettem TUDOM hogy butasag amit mondok de hogy mi van a hirtelen meg all az ember szive ? ezen ugy felhuzzom magam ha eszembe jutt hogy rogton begyorssul a szivem eloszor azt vettem az eszembe amikkor eloszor rosszul lettem, hogy lehet agyverzest kaptam utana azonn ragottam jajjj mi van ha agyverzest kaphat az ember aztan az orvos meg nyugtatott hogy azt csak ugy nem lehet kapni annak vannak elozmenyei mint peldaul tartos magas vernyomas stb akerdesem most az lenne hogy hirtelen meg allhat a sziv? vagy annak is vannak elozmenyei pl tartos magas vernyomas vagy mi ??? ha valaki tud segiteni az legyen szives irjon
2012. jan. 30. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Annak is vannak előzményei. Megmaradsz. És próbálj belenyugodni az életbe. Ne menekülj minden ostoba tévképzet mögé. Az élet szép. Figyelj, és ne fantáziálj.

nézd:

http://www.youtube.com/watch?v=bexzWqMUjrs

2012. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szívrohamnak is előzményei vannak.Kar zsibbadás és szívszúrás.Max időseknél fordulhat elő nagyobb eséllyel szerintem.Fiataloknál ritka, hogy csak úgy rosszul legyen.Menj el egy orvoshoz vizsgáltasd ki magad, és a legjobban ő tud megnyugtatni.Ha látod, hogy ő mondja, hogy veled semmi baj akkor megnyugszol.De ne foglalkozz ilyen dolgokkal.Keress barátokat sétálj.Esetleg járj fel fórumokra beszélgetni.

Pl.:www.chat.hu

De mondom nyugodj le semmi értelme idegeskedned.

2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat !!!!!
2012. jan. 30. 18:50
 4/8 tetris ***** válasza:

A pánikbetegségnek éppen az a lényege, hogy úgy érzed, mintha leállna. De közben esze ágában sincs leállni, csak ezt az érzetet generálja az agyad.

Nyugodj meg! Nem fog megállni a szived, még akkor se, ha felgyorsul a verése, kalapál, ilyesmi. Ezt csak te érzed, olyan, mintha hallucinálnál. Az is valósághűnek tűnik, de mégse az.

Nem lesz semmi baj, ne idegeld magad emiatt.

2012. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat
2012. jan. 30. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen lélegezni! Ilyen esetben le fogod tudni állítani a pánikrohamot.
2012. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,ha gondolod írj egy üzit,hogy miket érzel,én is pánikbeteg voltam,és megint kezd kijönni,tudom milyen érzés ez.
2012. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ancseszkava ***** válasza:

Én is pánikbeteg vagyok sajnos megint. 2008-ban kezeltek is vele,a gyógyszeres terápia sikeres volt,két évig szedtem antidepresszánst és szorngásoldót,majd sikerült önszántamból lassan leraknom. Sajnos decemberben ismét jöttek a tünetek,ami vezet nálam az a heves szivdobogás,megfulladás érzése,szédülés....

Megtanultam együtt élni a betegségemmel,ha jön a pánik,próbálom elhessegetni a gondolatot,hogy rosszul vagyok....akkor rossz ez,amikor sok ember közt leplezni nem tudom...akkor még rosszabbul vagyok...az ilyenkori helyes légzés megtanulása nagyon nagy segitség lehet...

a mai napig szednem kell a szorngásoldót,Frontin 0,25

2012. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!