Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arra gondoltam h. holnap suli...

Arra gondoltam h. holnap suli előtt megiszok 2 doboz sört. (? ) 17/f

Figyelt kérdés
Tippek, ötletek? Ti csináltatok már hasonlót? Milyen büntetést kaphatnák érte ha lebuknák?
2012. jan. 30. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire fel a két sör...csak mert?? Reggel sör? Akkor inkább lökj le egy-két felest! Nem veszik észre ha ügyelsz a leheletedre.:))

Ne igyál, most komolyan!!

2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért tennéd ezt? Hát én ettől már becsípett lennék, de semmi különös. Tudnám a tanárok előtt leplezni magam, nem kelteném a feltűnést, ha felszólítanak próbálnám gyorsan elterelni a szót v vmi ilyesmi.
2012. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit se érsz vele, csak nem tudsz megfelelően koncentrálni :D
2012. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volt már egyszer egyik haverommal bementünk és kiderült hogy nincs első óránk akkor elmentünk a közeli kocsmába (tél volt) és ittunk 1 vagy 2 sört nemtudom már biztos nem többet és senki nem vette észre.ha csak "menőzésből" csinálod szerintem öö hát elég cink. egyébként meg ha bírod (mert van aki ennyitől is már becsiccsent') akkor miért ne ihatnál..
2012. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!