Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 éve volt az esküvőnk, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve volt az esküvőnk, és az évfordulóra valamilyen Raffaellós ajándékra gondoltam mert nagyon szereti. Nem egy db-ra gondoltam hanem valaminek megcsinálva több doboz . Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha megnézel különböző betűtípúsokat a gépen,akkor könnyen találhatsz valamit,például vannak szép "kacifántos" típusok,és abből kirakhatnád az ti kezdőbetűtöket...:) Például szerintem ez romantikus és biztos,h tetszeni is fog neki a sok finomság..:D
2010. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
esetleg így összeragasztassz pár dobozt szivecske alakúra vagy ilyesmi :D
2010. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az se lenne rossz talán, ha Te készítenéd el a rafaellókat. Nagyon finom a házi rafaelló, és legalább nem kerül bele mesterséges anyag. Ha neten rákeresel, akkor biztos találsz receptet. Nekem nincs receptem, de ettem már házi rafaellót, és nagyon finom, finomabb, mint az eredeti. És mondjuk kirakod szív alakban, stb.
2010. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj belőlük csokrot!

Veszel néhány anyagot hozzá: krepp, szalagok, zöldek, és összekötöd:

[link]

Szerintem nagyon ötletes, és egyszerű, mégis saját készítésű!

2010. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A csokor jó ötlet, én láttam ilyet virágosnál (el is készítik jó pénzért), állati jól néz ki. De azért rózsát is vegyél! :)
2010. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy én csinálnám: a lakás legkülönbözőbb pontjain szórnék szét raffaello kupacokat. még a cipőjét is dugig pakolnám... :D
2010. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy csinálsz olyat hogy valahonnan kövesse a raffaellókat amiket leraksz, és ahova vezet ott a sok raffaello.:-D
2010. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!