Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet sérv? Vagy pedig nyirokc...

Lehet sérv? Vagy pedig nyirokcsomó lehet? De miért csak jobb oldalon? Nem nő, meg semmi, nem is fáj!

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ha nagyon erőlködök állva, tehát kb befeszítem nagyon az alhasi részem, akkor jobb oldalt a lágyékomnál ha fogom, ilyen kis cucc mintha lejjebb menne, kb olyan érzés, mintha ott vmi in lenne, de ez csak amíg feszítem, alapból nincs dudor, ekkor sem, csak érzem kézzel, hogy ott van ha nyomkodom! Ez lehet sérv?

Ja és 25 éves vagyok és férfi!


2012. jan. 31. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Nagyon nehéz így megmondani mi lehet. Lehet, hogy sérv vagy mint említetted, nyirokcsomó. Az sem lehet kiindulópont, hogy nem fáj, mert a daganatok túlnyomó része nem fáj/legalábbis a kezdeti stádiumokban/ Mindenképpen mutasd meg sebésznek vagy urológusnak. Egy ultrahang vagy egy aspirációs cytológiai vizsgálat el tudja dönteni mi is ez.Bár lehet az orvos ránézésre megmondja. Neked is jobb ha tudod mi van... ha nincs gond megnyugszol ha van akkor meg jó ha időben felismerik!
2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nincs ott minmdig, csak ha befeszítem az izmomat nagyon, akkor ! SZóval daganat nem lehet szerintem semmiképp, mert az anélkül is tapintható lenne.
2012. jan. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!