Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet duzzadt a jobb...

Mitől lehet duzzadt a jobb oldali fültövi nyirokcsomóm?

Figyelt kérdés

Sehol máshol nincs nyirokcsomó megnagyobbodásom. Enyhén nyomásérzékeny, de nem fáj. Olyan, mint amikor beteg vagyok, de semmi betegségre utaló betegségem nincs /még/, bár reggel kicsit el volt dugulva az orrom. Egyik napról a másikra alakulhatott ki, mert eddig semmi ilyen nem volt. Természetesen elmegyek az orvoshoz (csak szerdán rendel), de nagyon ideges vagyok. Szerintetek mi lehet? Nem ijesztegetések szeretnék hallani, azt már hallottam itthon is :)

Mitől lehet?

18/L


2011. nov. 20. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyirokrendszer nagyon érzékeny dolog, és gyakorlatilag kiszámíthatatlan, mikor, melyik csomócska dolgozza magát túl:) Az, hogy nem érzed, hogy beteg lennél, nem jelenti azt, hogy a szervezetedbe nem jutott kóros baci, amit a nyirokcsomód segítségével a fehérvérsejtek épp gyilkolnak le. Ilyenkor bedagadhat random nyirokcsomó, majd pár napon belül úgy elmúlik, ahogy jött.


Ennek ellenére menj el dokihoz, jobb ugyanezt tőle is hallani:)

2011. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem menstruálsz épp?

Nekem akkor egy mindig bedagad, de nagyon.

2011. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááát..amikor bedagadt, akkor még megvolt. De még most is duzzadt, pedig már elmúlt a menzesz.
2011. nov. 20. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

kell neki pár nap, hogy visszahúzódjon

sőt, nekem 2-3 nappal menstruáció előtt bedagad - tehát nem csak abban a pár napban, hanem kicsivel előtte, és tovább tart

2011. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!