Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves lánynak a 168/93-as...

14 éves lánynak a 168/93-as vérnyomás? Mit jelent? Sok?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm!
2012. jan. 31. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durván sok!!!
2012. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert most mértem meg, pedig most ülök és gépezek..szóval nem vagyok stresszes, nem izgulok meg semmi..viszont általában hamar felkapom a vizet.nagyon hamar ideges leszek://
2012. jan. 31. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen vérnyomásmérővel mérted?
2012. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AEG
2012. jan. 31. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Stresszelsz, mert nincs kész a leckéd, nincs rendben a szénád, és lógtál az isiből. Vagy otthon van valami gond.
2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon nem stresszelek a suli miatt mivel most volt a felvételi és már túlvagyok rajta és az eredményt is tudom..és ha most jönne az h akkor a felvételi miatt van..hát nagyon nem mivel én egész életemben stresszes voltam mivel hamar ideges leszek és már a legkisebb gond miatt is szóval attól lehet..de most h tényleg nem volt semmi baj..így nem értem.:/
2012. jan. 31. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális szisztolés vérnyomás: (2xévek)+70

Normális pulzus: 150-(5xévek)


Egyébként mikor kalibrálták utoljára a mérőt?

Én egyébként sem bízok az automatákban, mindig magasabbat mér mint mikor fonival meghallgatom...

Akkor van baj, ha 3 egymást követő napon nyugalmi mérésnél is magas.

2012. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek nagyon sok! Mindenképpen orvoshoz kell menned!!!
2012. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!