Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, ha valaki azt...

Az normális, ha valaki azt álmodja, hogy a WC-n ül, és erőlködik, aztán a valóságban is bepisil?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én szoktam olyat álmodni, hogy nagyon kell pisilnom és wcre mászkálok álmomban meg mindenhol pisilok (ilyenkor a valóságban is szokott kelleni), de mégegyszer nem pisiltam be és fel is szoktam ébredni arra, hogy kell.
2012. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normalis,azert almodsz vele,mert kell pisilni.En is szoktam,de szerencsere felebredek.
2012. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, az addig oké, hogy ha a valóságban valakinek wcre kell mennie, akkor ezt beleszövi az álmába és ott is érzi, hogy kell. De az szerintem már nem normális, ha alvó állapotban elengedi az izmait v álmában erőlködik és BEpisil. Fel kéne ráébrednie, mint írtam, én is szoktam ilyet álmodni, de mindig felébredek.
2012. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.dik

telyesen összezavarodtam,igen az alom normalis,de a bepisiles nem.

2012. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem normális, ha bevizelsz.
2012. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit jelent?
2012. febr. 3. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet a stessztől, kisgyerekeknél is azért fordul elő. Esetleg nem tudnak jól zárni az izmok, vagy betegség. Ha többször előfordul, szerintem orvoshoz kéne menni vele. Jobb egy felesleges kivizsgálás, mint egy ki nem derített probléma.
2012. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet! Menj vizsgáltasd meg ezt a dolgot, minél előbb fény derül egy problémára, annál könnyebb kezelni.
2012. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia egyszeri alkalommal semmi probléma nincs vele.az agynak van egy olyan tulajdonsága,hogy képes teljesen kikapcsolni,még akkor is ha esetleg álmodsz,vagy úgy emlékszel mintha álmodtál volna.Teljesen normális,hogy álmodtál és nagyokat erőlködtél,és közben esetleg kicsit becsurgattál.nincs itt a háttérben betegség,vagy bármiféle normálatlan dolog.Ha betegsé vagy bármi más lelki eredetű dolog állna a háttérben többszöri alkalom kellene,nem egyszeri.


De menjél egy nyugodtan orvoshoz,hiszen biztos ami biztos,de ő is ezt fogja mondani.

2012. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kiskoromban almodtam ilyet. Arra ebredtem, hogy ereztem magam alatt a.. ._."
2012. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!