Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy a valóságban...

Normális, hogy a valóságban is a ctrl+z gombot keresem?

Figyelt kérdés
Pl többször volt olyan, h vmit átrendeztem a szobámban és mégse tetszett úgy, ezért megakartam nyomni a visszavonás gombot. Ez pár másodperc alatt fut át rajtam, h basszus nem is a gép előtt ülök, muszáj nekem visszarendezni a dolgokat.. Ez csak egy példa, de tök gyakran előfordul velem, normális ez?
2011. márc. 1. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális persze. Ezt szoktad meg :)
2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom h normális e ,de sztm igen.reflex...

nekem olyan volt,h hallottam a tvbe egy jo beszólást,és megfordultam a gép felé,és akartam lájkolni... :DDD

2011. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én is kerestem már töridogán a backspacet :D
2011. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer az egérrel akartam odébb tenni a monitor előtt lévő bögrémet. A mai napig nem értem, miért, mikor naponta max 1 órát netezek :)


25N

2011. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
na ez már durva :DDDDDD
2011. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én már megtaláltam.
2011. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én mikor rajzolok rendes papírra rajzolok, akarok mindig visszavonni... XD Eddig sosem sikerült! :O

De olyan nekem is volt, hogy egérrel akartam odébb rakni valamit :S Normális, a mai nemnormális világhoz mérve :D

2011. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rajzolás közben akartam valamit visszavonni! :D

De a húgom túltesz ezen, ő a ctrl+Tab-bal akart átlépni a Mozilláról a matekfüzetére!

2011. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Keresni nem szoktam, de sokszor hiányzik, sokkal egyszerűbb lenne bizonyos helyzetekben, pl. a pakolásnál is :D

Meg a copy-paste is :D

2011. márc. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezek nagyon durvák:D:D:D besírtam:D xd

egyébként nekem is volt már:D

2011. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!