Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5éves kisfiam elfeküdte a...

5éves kisfiam elfeküdte a nyakát, hogyan enyhítsem a fájdalmát?

Figyelt kérdés
Reggel volt kint az ügyeletes annyira ránk ijesztett.keneketem nek reuma krémmel,maszírozom,adok neki nurofent, de még így is nagyon fájlalja.Mit tegyek még hogy jobb legyen neki?
2012. febr. 5. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*kenegetem neki
2012. febr. 5. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
holnapra elmúlik. enyhe masszázs?
2012. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kis ideig jó neki masszázs után.a doki azt mondta ha nem múlik el akkor holnap szurit kap azt meg nem szeretnénk.
2012. febr. 5. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

ennyire nem lehet punci a kisfiad, 9 éves korom óta boxolok, 7x tört el eddig az orrom és soha nem sírtam azóta egyszer sem. ^^ bocsi de idegesít ha valakinek kinyalják a seggét , ha továbbra is folyton csak sajnálod akkor belőle is selyemfiú lesz:)

16/f

2012. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 5 évesen túl van 2 kemény műtéten és így se "punci" ahogy te írod. Még szép hogy "kinyalom a seggét" Az meg hogy milyen fiú lesz belőle az már nem a te dolgod :) Ennyit erről :) :)
2012. febr. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!