Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utal, ha az aranygyűrűtől...

Mire utal, ha az aranygyűrűtől megfeketedik az ujjam? Valami egészsegügyi probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég estem át egy műtéten: kivették az egyik petefészkemet. Pár napja észrevettem, hogy a karikagyűrűm körül fekete lesz az ujjam. Lehet-e valami kapcsolat a kettő között?
2011. márc. 9. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a szervezetben gyulladás van, akkor szokott ilyen jelentkezni. Lehet a beteg petefészked volt gyulladásban, és most az arany kiszívja a gyulladást.
2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első ez a kamu szöveg nagyon nevetséges XD


valamelyik ötvözőre érzékeny vagy valószínűleg, mert az ékszer bevonata már megkopott

2011. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Az arany kiszívná a gyulladást? Még ilyet nem is hallottam.
2011. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy nem igazi arany. A bizsu szokta feketére fogni az ujjat. Igazi arany soha.
2011. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó, "igazi aranyból" vagyis tiszta aranyból senki nem gyárt ékszert, mert rohadt puha és kb 3 tized másodperc alatt deformálódna attól is, ha erősebben ráfújnál...és akkor arról ne beszéljünk, hogy hogyan kopna ;)


épp ezért az összes arany ékszer csak ötvözet ;) és a 14 karátos aranynak csak a 14/24 része arany ;)

2011. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!