Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat-e bármilyen egészségüg...

Okozhat-e bármilyen egészségügyi problémát ha magas épületben lakom?

Figyelt kérdés
A kérdés abból adódik, hogy egy magas épületben lakom, és ha lifttel jövök fel a 38. emeletre, be szokott dugulni a fülem, és aggódom amiatt, hogy az, hogy ilyen magasban tartózkodom szinte egész nap, kárt okozhat egészségügyileg. Próbáltam keresni infót a neten, de nem találok semmit, és abból indulok ki, hogy Amerikában is rengetegen laknak felhőkarcolókban, és még sincs semmi bajuk. De biztos ez? Ha valaki tud erről valamit, örülnék, ha írna. Köszi.
2011. szept. 21. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy bármi bajod lehetne ebből. Sőtt szerintem még egészséges is, mert jobb a levegő valamivel, és halkabb is tehát kevésbé stresszes :), de ez utóbbi csak spekuláció :)
2011. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okozhat semmi egészségügyi betegséget.Én például amióta megszülettem a 10-dik emeleten laktam.Amikor elköltöztem,és lakást vettem szintén a tizediken lakom.Közel 40 éves vagyok,és hál istenek makk egészséges--
2011. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kérdés:Hol laksz te a 38-dik emeleten?? Mert hogy nem Magyarországon az is biztos..
2011. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos kevésbé zajosnak nem mondanám, ha koncert van a tőlem 3 km-re lévő parkban, azt úgy hallom, mintha a szomszéd üvöltetné a zenét. Mikor ideköltöztem, tényleg azt hittem, hogy a szomszéd az, már azon gondolkoztam, hogy szólok neki, hogy azért kicsit sok hogy egész nap teljes hangerőn hallgatja, amikor lementem az utcára, és ott nem hallottam semmit, viszont mikor elmentem a park mellett kocsival, ugyanazt a zenét hallottam, ugye közelről. Megdöbbentő volt, mert a ház közül nem hallottam semmit, csak idefent, és a parkban. Meg a villamos és a vonat is sokkal hangosabb idefent, mintha csak felfele terjedne a hangjuk, lent elveszik a házak között.

A 10. emeletnél nekem se fordulna meg a fejemben, hogy baj lehet, de majdnem a 40.-en lakom, és azért ijesztő, hogy rendszeresen bedugul a fülem, mikor jövök fel a lifttel, ezért kezdtem el aggódni. :(

2011. szept. 21. 20:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen támadóan kérdezni, nem is írtam, hogy Magyarországon lakom. :) Európában, de szerintem lényegtelen, hogy pontosan hol. :)
2011. szept. 21. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Már elnézést de hol voltam én támadó??????????

Nálad elmentek otthonról vagy mi van???

Csak megkérdeztem hogy hol laksz,mert kíváncsi voltam hogy Európában hol vannak ilyen magas épületek..Ez már tényleg röhej,hogy az ember kérdez,és rögtön támadásnak veszik..Menj dokihoz,,mert valami nincs oké nálad..

2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez is elég támadó volt... :D Nem is ismersz, miért írsz nekem ilyeneket?:)


Félreértettelek, az első kérdésnél ez a "biztos nem Magyarországon" meg a sok kérdőjel keltette bennem ezt az érzést, és szerintem én normálisan válaszoltam, erre te meg jössz ezzel, ami már tényleg támadó, de hát te tudod. :))

2011. szept. 21. 20:52
 8/13 A kérdező kommentje:
A kérdésedre a válasz pedig, hogy elég sok helyen vannak ilyen magas épületek, szinte minden nagyobb Eu-s országban, illetve az arab országokban is elég sok. :)
2011. szept. 21. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Nálad okozott a magasság betegséget.Agybutítást..

Figyu! Ez sem támadó mondat volt,hanem egyszerű tény..

Nem kell válaszolnod,mert magasról nem érdekel,és törlöm a kérdésedet az oldalamról..

(szegénykém milyen kis buta lehetsz)

2011. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDD Erre csak ennyit tudok írni. :))
2011. szept. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!