Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap 90 es 100-as a...

Mindennap 90 es 100-as a pulzusom ez tul sok? Amugy panikbetegvagyok

Figyelt kérdés
kerdesem az lenne igazabol hogy csak nekem ? vagy van itt olyan aki szinten panikbeteg es mindennap 90-100-as a pulzusa mert nem tudom eldonteni hogy most a panikbetegsegtol van ez vagy mastol panikbetegsegem elott sosoem mertem a pulzusomat szoval nem tudom hogy nekem valojaban mindig is ilyen volt avagy nem

2012. febr. 17. 09:31
 1/3 A kérdező kommentje:
nem tud senki nekem ebben segiteni ? valaszt adni
2012. febr. 20. 08:46
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Most böngészem itt a témában lévő hozzászólásokat, a párom pánikbeteg, már lassan 3 hónapja. 90-100-as pulzusai vannak, erős szívdobogással. Más tünetei is vannak, de már túl vagyunk kineziológuson, lélekgyógyászon, gyógyteákon, homeós cuccokon és Schüssler sókon is. Ma vette be az első nyugtatót...várjuk a hatást, pulzusa még mindig 92 volt, 40 percre a bevétel után is.

2012. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként a 90-100-as pulzus SOK!
2012. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!