Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mi lehet ez? Néhány...

Vajon mi lehet ez? Néhány hete tart és elég összetett - részletek lent.

Figyelt kérdés

Lehangolt vagyok, mégis ingerlékeny. Folyton fáradt, álmatag, bár éjszaka jól alszom, attól eltekintve, hogy az elalvással vannak gondjaim. Általában forgolódom 1-1,5 órát, mire sikerül elaludnom.

Emellett szinte folyamatosan hányingerem van, akármit teszek. Egészségesen táplálkozom, sok folyadékot iszom, túlsúlyos nem vagyok, friss levegőn mindennap tartózkodom. Nő nemű vagyok, egyetemista.

Mi lehet ez? Előre is köszönöm az ötleteiteket!



2012. febr. 20. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sokat nem fog segíteni rajtad, de nekem kb hasonló problémám van, és mivel már elég hosszú ideje küzdök a dologgal, kezdem azt hinni, h pszichés.. Nekem azzal indult, h a szervezetem két éve kikészült a fogamzásgátlótól, aztán rendbe jöttem, majd egyszercsak megint minden elromlott.. Szóval a hasznos válaszok engem is érdekelnek, már lelkileg is kikészít ez az egész :(
2012. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes párhuzam, mert a fogamzásgátlós probléma nálam is jelentkezett, méghozzá éppen 1,5-2 éve, bár én nem hoztam összefüggésbe azt meg a mostani "bibit". Mindenesetre köszönöm a válaszodat!
2012. febr. 21. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napsütéses napok valamelyest segítettek, de tegnap újra jelentkeztek a fenti tünetek.
2012. febr. 23. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:

én is rosszul vagyok mostanában.Sztm az időjárás is belejátszik,meg a hormonok.

Fejed nem fáj?

2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg terhesség.
2012. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Terhesség kizárt, mert a legutóbbi ciklus előtt már fennállt ez a helyzet. Az időjáráshoz tutira van valamilyen köze, még ha halványan is, bár nem tudom, milyen módon szól bele az ember közérzetébe. Eddig sosem kapott el ún. téli depi vagy hasonlók. Az eddigieket köszönöm egyébként!
2012. febr. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!