Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha megfáznak a pasik, akkor...

Ha megfáznak a pasik, akkor természetes, hogy jócskán büdösebb a farkuk?

Figyelt kérdés

Vagy csak akkor jön ki a legjobban, hogy valami baj van vele?

Barátom azt mondja, figyel magára, mégis még a nadrágján keresztül is érzem, hogy valami nem stimm vele középtájt. Lehet csak nem tisztálkodik rendesen, vagy inkább beteg?


2011. nov. 24. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem természetes. akkor büdös ha nem tisztálkodik. én olyant is hallottam, hogy ha szex után nem mossák meg akkor egy idö után olyan büdös lesz, amit már ha akarnak se tudnak lemosni... szerintem van valóságalapja ennek.
2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még nem szexeltem vele. Szóval az nem jöhet most szóba.

Csak nem tudom, hogy azért büdös, mert elhanyagolja magát, vagy azért, mert beteg és akkor hiába tisztálkodik rendesen. Ugye nem látom, nem tudom, hogy neki mi a rendes mosakodás.

2011. nov. 24. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
sajnos mindig a megfelelő higiénia az oka. az egy dolog, ha a magömlés után a spermának van szaga, meg az is egy dolog, ha nadrágon keresztül érzed. előbbi utalhat fertőzésre vagy más betegségre, de utóbbi inkább abból adódik, hogy nem mossa rendesen vagy rendszeresen az intim részeket(esetleg alsónadrágot/nadrágot nem cserél huzamosabb ideig?)
2011. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tisztálkodási probléma. Én is voltam beteg sokszor és nem voltam büdösebb... LOL


És a tüdőgyulladás mit büdösít? Lábat, hónaljat? Ne már...

2011. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, ő mondta, hogy a megfázásaikor mindene egy kicsit rosszabb, mint pl. annak is erősebb a szaga.


Egyébként laktam nála, mindennap tusol és tiszt alsó gatyát vesz fel.


Csak hát nem tudom. Még nem voltam más pasival, ezért nincs viszonyítási alapom. Mégis sztem erősebb a keleténél a szaga, Azért írtam ide kérdést.

2011. nov. 24. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

ha régóta ismered és eddig nem volt büdös, de most hirtelen igen, akkor az betegség

ha csak ritkán van ezzel probléma, akkor lehet, hogy szimplán nem mosta meg recska után

2011. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szagoltad a nadrágját is?
2011. nov. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a középtájt az nem alfélnél van ! Egyébként nem lehetséges ,hogy neked van arcüreg vagy homloküreg problémád, amikor is a gennyesedést szinte az ember orrán keresztül érzi akkor mikor az orrán kifele megy a levegő ?
2011. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!