Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SEGÍTSÉG TÚLADAGOLTAM MAGAM...

SEGÍTSÉG TÚLADAGOLTAM MAGAM MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
speedet szippantottam(eléggé rávoltam szokva idáig aztán lekellett jönnöm róla 14nap után most pénteken-szombaton szippantottam és azóta megint nem csak tegnap/ma(kedd/szerda) régi adagomba sokkal erősebb cuccból és asszem túladagoltam magam 160is volt a pulzusom azóta újabb 4csíkot felszívtam és nincs itt senki mit tudok csinálni gyorsan valaki légyszi.... már nem az első eset nemhiszem hogy baj lesz de most szívódik fel még1 csík..... valami tanács mit kell ilyenkor csinálni?!?!?!?! kérlek gyorsan válasszoljatok!
2011. júl. 20. 04:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagy még? Hívd a mentőket! 104 vagy 112!
2011. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hahó! Még mindig én! Remélem,nincs bajod! (Mi a francért kell drogozni...)
2011. júl. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jajj te : / Remélem jól vagy.
2011. júl. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

ha valakinek 160 a pulzusa, az utolsó gondja az, hogy ide írjon regényeket.


szóval kamu.

2011. júl. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jól vagyok már valamennyire.... ember ez nem heroin h most túladagolásnál járni nemtudsz.... írni is tudok meg mindent úgy csinálok mint eddig.... tudod tolerancia.... bár 14nap alatt nagyonsok megszűnt.... amúgy hogy miért drogozok? énmagam se tudom szenvedélybetegvagyok.... mikor már kezdtem érezni h sok akkor is rántottam következő csíkot és mostis szarulvagyok de már nemfogok rántani pedig ez is bennemvan.... hülyevagyok tudom... vizet ittam csináltam stresszoldó teát... van itthon 10mgs lisopress vérnyomás csökkentő szerintetek beveszem az nempara?
2011. júl. 20. 05:20
 6/12 A kérdező kommentje:
165/96 pulzus 125 nagyjából rendeződni látszom... meg igazából nem első alkalom h ilyenvan csak az hamarabb elmúlt mostmeg azóta se vagyok toppon... és pont most ahogy írom jönrám egy rosszullét.... mind1 lenyugszom picit elégsokmindent túléltem nemmost fogok meghalni;)
2011. júl. 20. 05:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia,az első válaszoló vagyok. Örülök,hogy rendben vagy. A vérnyomásod és a pulzusod is magas még,de a vérnyomáscsökkentőt nem szabad csak úgy bevenni,többet árt,mint használ! Csak kúraszerűen és személyre szabottan szabad szedni. Reggel nézesd meg magad orvossal,utána járj el a névtelen drogelvonóra. Hány éves vagy? Fiú/lány? Pestközelben laksz?
2011. júl. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
járok drogambulanciára csoportkezelésre minden elis akarnak ottis küldeni rehabra... a vicc benne h 17éves vagyok és fiú.... bár 6éve fogyasztok és végülis valahol belátom mivel sok rehabos ismerősöm van hogy nekem is szükségem van rá... és pesten lakok holmáshol. amúgy voltam kardiológián elküldtek amikor elmondtam az okát és pár részletet ígymondták h "csoda h egyáltalán életbe vagy reméljük nincs komoly bajod" aztán jött a lelet.... teljesen egészséges vagyok!!!! bár nem nemtudom meddig bírom idáig sokszor szerencsém volt h még detoxba bevittek stbstb most sztem félgrammal többet szippantok infarktusba halok meg itt... minek mesélek egyáltalán?:D bár vszeg mert pörgök ésmég azért készvagyok:D
2011. júl. 20. 06:34
 9/12 A kérdező kommentje:
nem dicsekedni akarok de sok f*sz írja h kamu az egész mert 160as pulzussal nem írnék ide amm itt egy kép akkor: [link] úgyhogy a "kamuvagyok" hozzászólásokból nemkérek;) de a kérdésem fentáll hogy máskor ilyen esetbe mit kell csinálni?!?! sok víz gondolom és azonkívül?!?!?!
2011. júl. 20. 07:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a pulzusmérőt fényképezgesd, hanem szokjál le. Ha egyszerűen hangzik, akkor az is. Még csak 17 éves vagy, könyörgöm!! Nem szabad ilyen felesleges hülyeségekbe hajtanod magad. Úgy látom, mintha tetszene is neked ez az egész, jó poénnak fogod fel, kicsit megijedsz, amikor rezeg a léc, de utána halál büszke vagy magadra, hogy te mindent túlélsz és még egészséges is maradsz. MÉG. Borzasztó agyatlan vagy. Két atyai pofon megfelelő lenne neked. Tudod, vannak a szenvedélybetegek és vagy te, aki heccelsz ezzel. Sürgősen tessék abbahagyni ezt, mondom ezt úgy, hogy senkid se vagyok. Vagy talán mégis: egy embertársad, aki pontosan tudja, mit beszél, anélkül, hogy egyszer is drogozott volna. Az első válaszoló voltam.
2011. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!