Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éve folyamatosan szedek...

Két éve folyamatosan szedek különböző fájdalomcsillapítókat. Mit tesz a szervezetemmel a sok gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 01:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
teljesen tönkreteszi a vesédet, esetleg a májadat is, és nagyon súlyos pszichés betegségek alakulhatnak ki.
2011. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá amit az első író írt(és bizony úgy van ahogy írja) hogy egy idő után a teljesen immunis leszel a fájdalomcsillapítókra.Ha egyszer tényleg fájni fog valamid,akkor már hiába veszed be a fájdalom csillapítót szart sem fog érni..
2011. jan. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy nem-szteroid fájdalomcsillapítóra nem lehetsz immunis (gondolom ibuprofen, paracetamol, vagy esetleg metamizol), és mondjuk az ibuprofen meg a metamizol nem fogja ennyi idő alatt szétbarmolni a szerveidet.

Egyébként miért szeded, és milyeneket? Mert tényleg van, amivel csínján kell bánni.

2011. jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Talán gyógynövényekkel kellene bizonyos gyógyulást, közérzetjavítást elérni.

[link]

2011. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát fejfájásra szedem.. Mert mindennap fáj. Amúgy paracetamol-t szedek már 2 hete, azelőtt ibubrofen-t szedtem kb másfél évig.. Azelőtt meg minden félét amit vettem a boltban. De amióta orvoshoz járok mindig ő írja fel a gyógyszert. Amúgy 14/L.
2011. jan. 30. 12:18
 6/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Mondjuk az ibuprofen elég gyenge anyag, de a paracetamol hosszabb időn át tényleg k itudja kezdeni a májat. Esetleg próbálkozhatnál természetes anyagokkal, pl. lapacho tea. Ez még szerintem finom is, és semmi mellékhatása nincs, bár igaz, nem is hat olyan jól, mint két szem quarelin.

Egyébként nem ismerlek én valahonnan? :)

2011. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy az orvos többször írt fel Sanomigran-t. De azt abba kellett hagynom, mert nem múlt el tőle a fejfájásom. És most meg igazán hat a fájdalomcsillapító. Csak néha-néha..
2011. jan. 30. 12:26
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! Próbálkozni fogok ezzel a teával. Hát azt nemtudom, hogy ismersz-e :)
2011. jan. 30. 12:27
 9/24 A kérdező kommentje:
Helyesírás ... * Most sem igazán hat a fájdalomcsillapító.
2011. jan. 30. 12:28
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha soproni vagy, akkor szerintem igen. :D

Még csak annyit a témához, ha már gyógyszer, nekem egy fél szem Quarelin múlasztja el úgy a fejfájásomat, mint két szem Algoflex Forte. És azért jóval kisebb adag. Vagy megpróbálhatsz kis kávét inni, az fokozza a fejfájáscsillapító szerek hatását. (Kivéve, ha paracetamolt szedsz.) Továbbá görcsoldóval - nem feltétlen gyógyszer, lehet simaizom-görcsoldó tea is - kombinálva még jobb a fájdalomcsillapító hatás. Meg tessék sok vizet inni.

2011. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!