Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenem fáj ébredéskor, vagy...

Mindenem fáj ébredéskor, vagy karjaim úgy zsibbadnak, hogy mozdítani is fáj. Mi lehet e mögött?

Figyelt kérdés
Elég sokszor előfordult már velem, hogy felébredek és iszonyúan fáj a derekam gerincem lapockám, ráadásul el van zsibbadva mindkét karom is. Az ágyam félpuha de nem is fekhetek keményre mert lumbágós leszek tőle. Ugyanakkor nem vagyok feszült, sem ideges, sem merev. LAza hátonfekvős pózba alszom vagy a jobb oldalamon. Érzet már valaki hasonlót , tudja mi ez?
2009. jún. 11. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

én is így ébredek minden reggel, és órákig is el szokott tartani,mire elmúlik, ha egyáltalán elmúlik.


22/L.

2009. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Ha nem múlik el akkor menj orvoshoz, szerintem, de ez attól is függ hogy érzed magad.
2009. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fáradt? Alszol eleget? Én amikor fáradt vagyok, akkor szoktam magam így elfeküdni.
2009. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe az AT studiót, és kezdetnek ezt a cikket: [link]


ha valami, akkor ez segít kipihenten, fájdalommentesen élni.

2009. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!