Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óraátállítás miatt, hogy fog...

Óraátállítás miatt, hogy fog alakulni az alvás este és az ébredés reggel? Lesz egy kis zavar pár napig?

Figyelt kérdés

Lányom 6hónaos, este 21:00 alszik, reggel 7:00-7:30 ébred.

Nappal alszik még 3szor.

De. 1,5 óra 15:00 körül 40prc és még 18:00 körül 30perc.

Majd alakul magátol minden vagy kell ilyenkor valamit segiteni a Babáknak?

Gondolok arra, hogy ebéd után húzzam az alvását kb.: 16:00-ig és este menjen hamarabb aludni és a 18:00 órásat hagyjuk ki?

Nálatok, hogy volt vagy lesz?


2010. okt. 30. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lazán. Ha elálmosodunk, lefekszünk. Nem vagyunk órához kötve.
2010. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az enyé is 6 hós. reggel 6-fél7 körül kel, éste fél8kor fekszik aludni.

napközben még 3x alszik. szerintem biztos lesz pár napig fennakadás, de más a héten elkezdtük kitolni a fürdést.

7-ről már fél 8ra sikerült eltolni tegnapig.

pont én is akartam kérdezni ezt itt másoktól, mert az én fiam eléggé órapontos. főként az esti fürdetés, a reggeli kelés és a napközbeni alvások tekintetében. pl. nappal 9-kor, délben és fél4kor alszik. persze csak fél-1 órácskát, de ha nem viszem be a kiságyba, hogy aludjon, akkor elalszik itt kint a nappaliban.

nem szeretném ha holnaptól fél6kor kelne fel. :(

de szerintem, ha a mostani órát nézve sikerül még pár nap alatt kitolni az esti fürdetést 8-ra, vagyis új idő szerint 7-re, akkor reményeim szerint át fog állni a téli időszámításra.

2010. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Korábban fog kelni, feküdni 1 órával. Én nem bánom, mert rövidek az esték, nem tudunk kint sokat lenni délután, meg reggel 8-9-10 között kel, este 9-10 között fekszik, így hamarabb elalszik, hamarabb kel
2010. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

második vagyok. persze, a 21 órás alvás helyett lesz 20 óra, az nem gáz, hanem tök jó. de nálunk a 6 órás fürdetés, vacsi, alvás kicsit korai lenne. :)

eleinte nálunk is 21 körül volt a fürdés este, majd 2-3 hós kora között átállt először a 8 majd a 7 órára..

2010. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet észre sem veszi....

Pár nap és átáll.A nagy lányom 2,5 eddíg észre sem vette.

A fiam 7 hónapos.20 kor megy aludni,6-6.30 között ébred.Majd kiderül.Ö alszik 20 percet 9 körül,13 kor 1,5 órát,és néha 18 kor 20 percet.....

Majd írj,hogy bírta a babád.

2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17 hónapos kisfiam este 9-kor fürdik, utána alvás. Reggel 9 után ébred. Óraállításkor 8 kor fog fürödni, és gondolom órával korábban ébred majd.
2010. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Írok majd :)

Már "jól" kezdődik, most aludt el, hulla volt, nem bírta.

És még lesz fentlét fürdésig meg vacsiig, hmmmm....

2010. okt. 30. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve ilyenkor volt fél éves a kislányom. Őt nagyon megzavarta az átállás, megszokta, hogy mindent igyekszünk közel azonos időben csinálni. Úgy tettük helyre, hogy 4-5 napig kicsit toltuk a fürdetést. Most már napokkal előbb rákészültünk, bár most már nem hiszem, hogy annyira megzavarja. Minden nap egy negyed órával később fürdettünk, ma értük el a 8 órát. Normál esetben 7- kor fürik, szóval holnap már az új idő szerint fog 7-kor fürdeni. Azért tartottam fontosnak, hogy most rákészüljünk, mert korán ébredő baba. Remélem beválik.
2010. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi is megágyazunk, lefekszünk és alszunk :) :)
2010. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14.05 vagyok.


Hát a fiam már 3/4 6 kor felkelt......Délben aludt,majd 4-5 ig.Este alig bírta magát.8 kor aludt el,nagyon fáradt volt.A lányom észre sem veszi "ismét".Igaz ö egy bagoly.....Korán kel,késön fekszik....Még mesét néz.Ö 3 lesz január végén.

2010. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!