Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy fontos kérdésem meg...

Lenne egy fontos kérdésem meg köszönném ha szépen és korrekten válaszolnátok!?

Figyelt kérdés
Szóval. azt szeretném hogy nekem október.25-én jött meg az első menstruációm ez elég erös vérzés volt november.2-ig tartót és azóta semmi csak úgy veszem észre hogy egy picivel nagyobb a mellem ez az elsőnél normális? nektek volt már így? vagy ismertek valakit akinek az első útán hónapok is ki maradtak? olvastam pár helyen ebben a korban még rendszertelen hónapok is telhetnek el a következőig (12 éves vagyok) és félek!
2012. jan. 11. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez teljesen normális. Néhány hónap múlva be fog állni a rendszerességre. Orvoshoz egyenlőre nem kell menned emiatt.
2012. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a melled a menstruációtól függetlenül nő, hiszen fejlődsz éppen a korodnak megfelelően. Az, hogy még nem állt be pontosra a menstruációd, teljesen természetes, ne várd, hogy kapásból 28 napos ciklusod legyen. Ahogy Te is írtad, az elején kimaradhatnak hónapok, kb. 1 év kell, hogy beálljon rendesen. Ne félj, ne aggódj, semmi gond nincs azzal, ami éppen most történik veled.
2012. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi okod aggodalomra, az a ritka, amikor valakinek egyből beáll a rendszer. 15-16 éves korodig van erre időd, de ez valószínűleg már hamarabb is be fog következni.
2012. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Nincs mitől félned, semmi bajod. Az elején a menstruáció nagyon rendszertelen tud lenni, hónapok is kimaradhatnak, és semmi gond belőle. Pár év múlva beáll. Ha még 17-18 évesen is kimaradozik, akkor kell csak orvost felkeresni.
2012. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nincs miért félned,ez természetes a te korodban. Rendszertelen lesz a menstruaciod egy ideig es igen az is normalis ha több hónap kimarad. Alakuloban van a szervezeted,fejlődik a tested. A mell nagyságnak valtozasa is rendben van. Hidd el,sookszor még én is tapasztalok változást,pedig 25 vagyok. Remélem segitettem.
2012. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen hogy ilyen szépen válaszoltatok nekem akor nem idegeskedek emiatt.
2012. jan. 11. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
De van olyan is akinek egyből be áll 28napra ugye?és valakinek nem egyből, fölég 12évesen de a biztonság kedvéért legyen nálam betét?
2012. jan. 11. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,mert az is befolyásolja az egészet.Van,akinek beáll,mint pl nekem.14 múltam mikor megjött és utána ha nem is volt 28 napos a ciklusom,de nagyon pontos volt.Ezzel ellentétben nővéremnek 17 évesen jött meg,19 éves koráig 3szor jött meg neki,aztán terhes lett.Neki a szülés után állt be.De ne félj,fiatal vagy még,még nagyon sokat változik a szervezeted,és serdülsz,ezért nő a melled is!
2012. jan. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-4 hónapot még várhatsz. Ha akkor sem jön meg a következő menstruációd, akkor menj orvoshoz!
2012. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, a vàlaszokat.
2012. jan. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!