Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Èhenhalással kapcsolatb...

Èhenhalással kapcsolatban válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Evés nélkül hány napig bírja ki egy ember? Inni iszik.

2. Amikor a szervezet már nem bírja, akkor mi történik pontosan? Elájulás, esetleg azonnali halál?

3. Ha az ember felépül ebböl, akkor utána annak lehet valamilyen következménye pl. az agyra, különbözö szervekre?

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 24. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Jaj ugye nem akarsz véget vetni az életednek???

1. akár egy hónapig is kibírja

2. ájulások naponta többször, a halál éjszaka következik be...

3. van következménye, főleg az idegrendszerre

2011. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

a szervezeted éhezés esetén izmokat fog bontani és tartalékolja a zsírt...a szíved is izomból van - tehát lehet, hogy már 5-10 nap múlva meghalsz szívelégtelenségben


nincs pénzed enni vagy fogyókúrázol?

2011. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mint anorexiánál. Hogy meddig bírod, függ hogy alapból mennyi zsír van rajtad, amiből a szervezeted még élni tud, meg hogy mit iszol. Éhezésnél alapból először ugye a kevésbé "fontos" dolgaidtól veszik el a fontosabb szerveid a tápanyagokat, folyton hidegek lesznek a végtagjaid, száraz a bőröd, hullana kezd a hajad, felborul az emésztésed (mindenféle fekélyek lehetnek), folyamatos szédülés, fejfájás, ájulás, ha már közeleg a vég, akkor szív megállás, kaphat előtte a személy infarktusokat, vagy simán "nem ébred fel". Ha mégis meg tudják menteni, nagyon hosszú rehab kellene, mert nem lehetne újra ugyanúgy termelni az összezsugorodott gyomrát, élete végéig lehetnek emésztőszervi gondjai, idegrendszeri panaszok, nőknél meddőség (bizonyos fokú soványságnál megáll a menstruáció).
2011. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak kíváncsiságból kérdeztem. köszi a válaszokat!
2011. nov. 24. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Evés nélkül, ha iszik is, akár 40 napig is kibírja, víz nélkül legfeljebb 3-4 nap.
2011. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bizony a vitamin hiány és aultápláltság halálos is lehet én is fogyóztam régebben és böjtöltem próbáltam csak folyadékot magamhoz venni akkor ugy éreztem bírom és jól esik tisztulni aztán 3napig bírtam és megszédültem na annyi elég is volt azóta eszek iszok mindent ami jól esik most futok mert rájöttem annyit ehetek ihatok amennyit csak akarok közben pedig mozogni kell ez a titok és a változatos táplálkozás az élet része mindenből kell enni inni csak mértékkel már a kérdésed is ijesztő valamiért csak feltetted biztos hogy érdekel és gondolkodtál már ezen ha kórházba akarsz menni akkor hajrá akkor ne egyél!nem azért élünk hogy együnk hanem azért eszünk hogy éljünk amugy meg az evés öröm nézd meg rékát és norbit minden esznek mindennel az ő update ételeiket nem sanyargatják magukat miért is tennék...

nagyon buta a kérdésed ne is haragudj

2011. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és aki azt mondja hogy 40 napig ki lehet bírni evés nélkül annak gratulálok kiváncsi lennék ő meddig bírja max 4óráig de az sem biztos....inkább folyadék nélkül lehet bírni 40napig és 3-4 napig kaja nélkül nem? meg ahogy a kérdésből lehet érezni igen csak gond lehet az olyanok agyával akik ezn rágódnak más nem is kell minthogy neki ugorjon a 40napos diétájának csak mert itt leírják neki....
2011. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. Az éhenhalásból nem lehet felépülni.


A többit pedig már megválaszolták előttem.

2011. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, víz nélkül 3-4 nap legfeljebb, és étel nélkül akár egy hónap, de ez sok mindentől függ, edzettségtől, megszokástól, zsír- és izomtartaléktól, meg hogy mennyit mozog közben.
2011. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"40napig és 3-4 napig kaja nélkül nem"


Fordítva, de inkább kevesebb.

2011. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!