Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az allergia miatt folyton...

Az allergia miatt folyton könnyezik a szemem, és már nagyon zavar. Mit csináljak, hogy ne könnyezzen?

Figyelt kérdés

Homeopátiás gyógyszereket szedek,de azt,hogy mire vagyok allergiás nem tudom,az orvos szerint felesleges lett volna kivizsgálni,így olyasmi gyógyszereket kaptam,amik mindenre jók.

De alig használnak. Az orrom is folyamatosan eldugul,a szemem könnyezik,és az utóbbi szörnyen zavaró.

Mit tudnék tenni ellene?

A válaszokat előre is köszi!



2012. márc. 25. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmész allergia vizsgálatra, ahol írnak fel rendes gyógyszert. Az garantáltan használni fog.
2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És milyenre menjek?

Vérvétel,vagy valamilyen másra?

2012. márc. 25. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos majd ad egy beutalót az allergológiára.
2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindíg a háziorvosnál kell kezdeni. Ő a kezdet, és a vég! Jó lenne ezt már tudomásul venni. A világhírű Barnard professzor, a szívsebész, csak ő utána következhet.
2012. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam allergia vizsgálaton,persze amikor tüneteim voltak,azt elfelejtették mondani,hogy ilenkor tilos a bőrteszt....a lényeg,hogy totál bevörösödtem,kaptam Ca-ot,és gyógyszert....azal nagyjából elviselhető volt...nekem is most kezdődtek a tüneteim,szóval tudom milyen rossz ez....háziorvos ad beutalót,és így csinálják majd meg...én majd vérvételeset fogok kérni! Jobbulást!
2012. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valahogy csak tegnap voltam nagyon rosszul,ma már semmi bajom! :)

Jobbulást minden allergiában szenvedőnek!

14/F

2012. márc. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!