Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találni normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni normális, nem állandóan bulizós, aranyos, kedves lányt, aki szeret DVD-zni, és akit nem zavar ha van a fiúnak egy kis "betegsége" (allergia)? Diszkót mellőzzük 17/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Társkeresőben:)allergia az nem komoly sokmidnekinek van kétlem hogy zavarna bárkit is :)


15/L

2009. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
(előző vok)jaah és nézz körül a környezetedben biztos találsz valakit:)
2009. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy normális, kedves, aranyos lány vagyok, aki utál bulizni, ezért nem is járok, mert nem vágyok az éjszakába dübörgő zenére stb.

Jah és szeretek DVD-zni:D

Aki keres, talál:)

Nem lehet, hogy a kis plázacicákat veszed csak észre?

Rossz körökben mozogsz!:) Bár igaz, a mai világban nehéz egy normális embert találni...!

Én is nehezen találtam meg a párom, de megtaláltam és már 3 éve együtt vagyunk:)

Ne add fel a reményt!:) Keress tovább! Sajnos ezt így nem lehet megmondani, hogy hol találsz egy ilyen lányt...!

Mindenesetre ne diszkóban az tuti:D

18/L

2009. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna =) és nem bulizók.

És sokak szerint kedves vagyok.De ha megismernél alkotnál rólam úgyis véleményt =)

2009. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20:54 életkorod? :) Lakóhelyed?
2009. aug. 30. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt így mi nem tudjuk megmondani hol találsz ilyen lányt,nincs tuti recept(pedig jó lenne,nekem is jól jönne egy ilyen fiú).Az a baj,hogy manapság az emberek nagy része már nem ilyen.Az ismerőseim nagy része pont az ellenkezője annak mind amit keresel.Már én kezdem cikinek érezni magamat mellettük,mert én nem vagyok olyan(igaz nem is akarok).De normális társat nehéz találni,mert aki ilyen az ált.foglalt,vagy nem jön be,vagy pont fordítva.Másrészt meg nehéz is rájuk találni,hisz nem járnak se bulizni,se olyan helyre ahol lehet ismerkedni,na meg sokszor visszahúzódóbbak is.De talán próbálkozz ismerőseid lányismerőseinél,persze az ismerős közreműködésével.
2009. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is utálok bulizni, a disco nem az én műfajom!
2009. aug. 30. 21:17
 8/14 anonim ***** válasza:

20:54-es vagyok.Somogy-megyében lakom.

15 vagyok....

2009. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó volna ilyen lányt találni és lenne is mit nézni (van vagy 7-800 filmem hozzá).
2009. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

hogy hol lehet találni? változó h ki hol találja meg

de lehet h majd talán később találod meg azt akit keresel

mert idővel komolyodnak az emberek, régebben én is sokat buliztam de már pár éve kinőttem ebből és én is olyan pasit kerestem aki nem járkál folyton bulizni meg inni a haverokkal

én a barátnőmön keresztül ismertem meg a mostani páromat (egy online játékon keresztül, tudom kicsit furi de nekem így jött össze)

ne siettesd a dolgokat, egyszer te is megtalálod azt aki neked való és az allergiával ne foglalkozz, ma már szinte mindenkinek van :)

21/L

2009. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!