Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 20mg cipralex (+esetenkén...

Napi 20mg cipralex (+esetenként 0,5mg frontin) mellett durva hangulatingadozás normális?

Figyelt kérdés

Már kb. két hónapja szedem a cipralexet, 10mg-ot kezdetben, és kb. két hete felemeltük 20 mg-ra de még mindig nem tapasztalok sokkal nagyobb javulást. A kedvem javult úgy összességében, viszont nem tart sokáig, durva hangulatingadozásaim vannak még mindig, és mivel most van jobb kedvem is, mint eddig volt, ezért még nagyobb az eltérés. Mostmár egy napon belül is hatalmas különbségeket tapasztalok.

20/l


2012. márc. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem panikbetegsegre irta a doki, en 4 evig szedtem, de csak megszokasbol. Semmit sem hasznalt sajnos.

Utolag mondtak, hogy valtani kellett volna.

Szerintem, ha meg ket het alatt sem mutatkozik javulas, akkor kerj masik gyogyszert. Terapiara is jarsz vagy csak felirjak a gyogyszert?

37/l

2012. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Terápiára is járok, bár nem fizetősre, így kb. három hetente látom csak a dokit...

2012. márc. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!