Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam hogy...

11 hónapos kisfiam hogy szoktassam le arról, hogy ne legyen durva? Sokszor csak úgy belecsíp az arcomba, karmol stb. hajat húz. Ez normális viselkedés vagy vmit ki akar fejezni?

Figyelt kérdés
Hiába mutatom,hogy hogy kell simizni, olyan mintha marhára nem érdekelné.
2012. jan. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen kis vadoc volt egy hónap kelett ahhoz hogy megtanuljon simizni.

Amikor meg elkezd kaparni ellököm a kezem s mondom fáj nem szabad csak simi

2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen.Nekem harap is.:SMa pl erélyesen szóltamhát görbült a kis szája.Úgy megsajnáltam,mondjuk azóta nem harapott meg.Nem hiszem h ilyen módon kommunikál,inkább nem tudja kontrollálni a mozgását,és ha fáradt,dühös,akkor csapkod,amibe bele akad a keze-haj-húzgálja.A csípkedés meg szerintem érdekes nekik,most tanulják használni a hüvelykujjukat is apró mozdulatokhoz.Én nem tulajdonítok neki jelentőséget,rászólok,megmutatom hogy kell simogatni-hejte-Előbb-utóbb megtanulja:)
2012. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó:) Amúgy szeretget, meg puszil, de azért ijesztő,ahogy néha mintha direkt bántana...persze tudom,hogy ő még nem tudja mit okoz ezekkel, csak szeretném megtanítani minél hamarabb,hogy mi az, hogy fáj, nem szabad...

Köszi!!!

2012. jan. 24. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

11 hónaposan nem is fogod még megtanítani neki a finom mozgásokat, érintéseket. :)

Az én egyéves pici lányom is "durvul". Harap - naná! erősen fogzik, mindent harap, rág, ha kéznél van, apa lábujját, vagy engem. :) Persze, rászólok, mondom, hogy fáj és sírok. :P Rugdal, csíp, karmol, hajat húz, mert még nem tudja finomabban. Hamarosan megtanulják. Na majd akkor/azután már direkt csinálják. :D

2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!