Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már magas a koleszterinsz...

Volt már magas a koleszterinszinted?

Figyelt kérdés
Mitől volt? Kaptál rá gyógyszert? Meddig szedted? Ha visszaállt normális szintre kellett utána szedni, ellenőrzésre járni stb? Mit változtattál az étkezési szokásaidon?

2012. márc. 30. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A ferjemnek volt, de ezt igazan gyogyszerrel kezelni nem is lehet! Etkezesi szokasat valtoztattuk meg, Omega 3-6-9-t, gingo bilobat szedd kapszulaban. Ehgyomorra s.repa-zellerlet frissen, levest eszik tobbet, mint kaposzta, gulyas, de sokkal tobb hagymaval elkeszitve, mivel ezek fogjak tisztitani a szervezetet. Havonta megy vervetelre, de az masodik honapban mar sokkal jobb volt az eredmenye.
2012. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen volt. Az orvos egyből gyógyszert akart, mert elég magas (7.3). Én egyenlőre mással próbálkoztam, és éppen ma délután fogok egy mérést csináltatni.

Két és fél hónapig szedtem a actival szerint, béres c vitamint, és omega 3 halolajat. Kíváncsian várom az eredményt, de nagyon nem hiszek a változásban.


Amúgy a koleszterincsökkentőt nem lehet csak időszakosan szedni. Aki elkezdi szedni, annak élete végéig szedni kell! Ha abbamarad a szedése, az azt megelőző érték felé is ugorhat a koleszterinje. Ezért vettem én is fontolóra a a gyógyszert. Majd meglátjuk.

2012. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!