Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ferjemnek gyakori hanyingere...

Ferjemnek gyakori hanyingere van, es gyengeseget erez a karjaiban, sokat eg a gyomra, rosszul alszik ejszaka, nappal pedig aluszekony.27 eves. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
gluténmentes diéta?
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Ha csak pár napja akkor lehet kicsit be sokalt az ünnepi kajákból vagy elkapott valami vírusos betegséget, de ha már régóta ez van akkor lehet hogy már nagyobb baj van. Én javaslom azt hogy minél hamarabb menjen el kivizsgáltatni magát mert így csak találgatni tudok. Ha nem akar akkor javaslom hogy beszéld rá őt mindenképp mert lehet hogy nagy baj lesz ha nem kezelik időben.
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban orvos sem tud diagnosztizálni. Szerinted amatőrök mennyire tudnak válaszolni. Irány a doki, mielőtt valami súlyosabb baj nem lesz, de 27 évesen ez egyértelmű, nem?
2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OFF: Úgy olvastam, hogy a "fejemnek" :D
2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja...Angliaban elunk,es angol a billentyuzetem,bocsi....!
2012. jan. 7. 10:21
 6/6 anonim válasza:
Reflux. Emellett glutén érzékenység. Bár az előbbi ezzel összefügg. Ha az orvos nem mond semmit, próbáljátok ki, hogy pár hétig no gabona! (sör se, rántott dolgok se) de figyeljétek a bolti készkaják dobozát, mert sunyi módon, minden szart beleraknak. Ja, és kifőzdébe se nagyon járjon! Ajánlom, olvassatok utána a neten, mi mindenben lehet glutén.
2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!