Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogyha lefekszek...

Mitől van az, hogyha lefekszek aludni és uána felkelek megfájdul a fejem? De csak nappal. Tehát a reggeli ébredésnél nem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdée, engem is érdekelne a válasz, mert én is ugyanígy vagyok! Annyi a különbség, hogy nekem akkor is fáj, ha félálomból ébredek fel valamire! Nekem általában akkor fáj, ha nem magamtól ébredek, henem ébresztenek! De a reggeli ébresztésnél nam fáj, csak nappal!

Na, ezt jól elmagyaráztam :-))

2009. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nembaj én értem :)...hát nekem teljesen mindegy,hogy ébrszetenek vagy nem ha nappal lefekszem akkor mindig komásan és fejfájással ébredek.Bár én még csak 20 éves vagyok...de ez nagyon régóta van így.Voltam nagon sok vizsgálaton és semmi.Nagyon szomorú vagyok mert nem tudok kicsit pihenni.:(
2009. jún. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!